Profesor z Rybna

Każda szkoła jest dumna z sukcesów swoich absolwentów. Jest tak również w przypadku Szkoły Podstawowej w Rybnie, która to pochwaliła się niedawno, iż jej były uczeń Piotr Mederski uzyskał tytuł profesora nauk leśnych.

Dwie osoby trafiły do szpitala

Na drodze wojewódzkiej nr 542 na trasie Burkat – Dąbrówno kierująca seatem uderzyła w drzewo. 60-latka i podróżujący z nią 17-latek zostali przetransportowani do szpitala.

4 mln zł na ratowanie koszar

Ponad 20 lat trwały starania związane z pozyskaniem środków zewnętrznych na remont byłego niemieckiego obozu KL Soldau. Przez ten czas nie udało się pozyskać nawet złotówki. Aż do dziś. Projekt „Rewaloryzacja budynku pokoszarowego” otrzymał dofinansowanie rządowe w wysokości 4 mln zł.

Czy warto wybrać konkretny styl pływacki?

Uprawianie sportu to będzie coraz częściej dla nas czysta przyjemność, ale czasami też konieczność, jeżeli chcemy utrzymać nasze ciało i psychikę w dobrej kondycji.

Święta na drogach

To były spokojne święta na drogach powiatu działdowskiego. Obeszło się bez wypadków oraz ofiar śmiertelnych. Niestety znaleźli się tacy, którzy kierowali pojazdami po spożyciu alkoholu. 

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl

Zapisz się do naszego newslettera