Biustonosz push-up – jakie są jego zalety?

Każda kobieta ma swój ulubiony fason biustonosza. Niezależnie od tego, warto mieć w swojej szafie bieliznę w różnym stylu, przeznaczoną na różnorodne okazje. Czym charakteryzują się biustonosze push-up?

Nikt nas nie uczy jak być seniorem

Rozmowa z Marcinem Zagórowskim, psychologiem społecznym, prowadzącym kursy informatyczne dla seniorów

Posiadasz doświadczenie w spinaczce? Dowiedz się jak możesz je wykorzystać

Wysokie, przeszklone budowle są obecnie wyznacznikiem nowoczesnego, miejskiego stylu architektonicznego. Na przestrzeni ostatnich lat odnotowano wzrost tego typu obiektów, od biurowców i hotelów przez galerię handlowe. Tak samo jak w mieszkaniu, czy domu, istotne są czyste okna i przejrzysty widok na pejzaż znajdujący się za nim, tak tak przeszklone ściany wymagają odpowiedniej pielęgnacji.

Mazowsze pomaga strażakom

Ponad 700 wozów strażackich, blisko 780 wyremontowanych strażnic OSP, tysiące sztuk różnego rodzaju sprzętu – od łodzi motorowych, przez motopompy, piły, agregaty, drabiny pożarnicze, defibrylatory, zestawy ratownictwa medycznego i technicznego, aż po umundurowanie i nowoczesne drony – samorząd województwa mazowieckiego od 15 lat pomaga Ochotniczym Strażom Pożarnym z Mazowsza. Na tym nie koniec, przed nami kolejne wsparcie dla mazowieckich OSP.

Jakie zmiany w prawie budowlanym 2021?

Troska o środowisko wymusza ciągłe zmiany w prawie budowlanym mające na celu energooszczędność oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. W 2021 roku państwa członkowskie Unii Europejskiej wdrażają kolejny etap zaostrzania wymagań nowobudowanych budynków w zakresie izolacji termicznej oraz wyboru odpowiedniego systemu grzewczego. Poniższy artykuł  przedstawia najważniejsze zmiany w prawie budowlanym obowiązujące od 2021 roku.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl