Podli i życzliwi

– Podłość ludzka nie ma granic! – tę sentencję wypowiadaną co rusz przez naczelniczkę gminy Jadwigę Kolędową w filmowej komedii sprzed lat pamięta się i cytuje do dziś. Można nawet powiedzieć, że weszła do kanonu polskich przysłów.

Rząd wprowadza obostrzenia

Rosnąca liczba zakażeń koronawirusem i wciąż mała liczba szczepień w naszym kraju (w Europie jesteśmy na 5 miejscu od końca) powoduje, że rząd wprowadza obostrzenia. Jak poinformował dziś minister zdrowia, nowy wariant wirusa wszystko zmienia. Obostrzenia dotyczą głównie miejsc, gdzie odbywają się imprezy i duże wydarzenia. 

26-27 XI: Świąteczna zbiórka żywności

„Święta godne, a nie głodne” pod takim hasłem w dniach 26-27 listopada odbędzie się kolejna edycja Świątecznej Zbiórki Żywności. Mimo pandemii koronawirusa w tym roku w sklepach spotkamy wolontariuszy i jak zawsze klienci będą mogli przekazać artykuły do koszy stojących przy kasach. 

33 projekty z regionu ciechanowskiego ze wsparciem samorządu województwa

Przebudowa Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie, rozbudowa ul. Studzieniec w Mławie, roboty budowlane w Zespole Szkół im. B. Prusa w Pułtusku, rewitalizacja zbytkowego budynku przy ul. Fabrycznej 2 w Ciechanowie czy inwestycje w szpitalu powiatowym w Żurominie to tylko wybrane z 33 inwestycji, które dzięki środkom z budżetu województwa będą lub są już realizowane w regionie ciechanowskim.

Przyzwoitość pod Mławą

Były przewodniczący KE, były premier RP, były i obecny szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk stracił prawo jazdy na 3 miesiące. A stało się to po tym, jak policyjny radar na drodze krajowej nr 7 pod Mławą wskazał przekroczenie prędkości samochodu, który prowadził polityk aż o 50 km/h w terenie zabudowanym.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl