Doktor habilitowany nauk medycznych Robert Gajda

Już nie doktor nauk medycznych, a doktor habilitowany nauk medycznych – tak brzmi oficjalny stopień naukowy Roberta Gajdy, dyrektora i właściciela Grupy Medycznej Gajda-Med, zatrudniającej obecnie około 1200 osób, w skład której wchodzi miedzy innymi Szpital Powiatowy Gajda-Med, liczne przychodnie specjalistyczne, przychodnie POZ (ponad 70 tys. pacjentów pod opieką), apteka, klub sportowy Zdrowy Styl Życia, Fundacja Zdrowy Styl Życia i wiele innych podmiotów (więcej informacji: www.gajdamed.pl).

W dniu 20.10.2021 roku Rada Dyscypliny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu za pośrednictwem Rady Doskonałości Naukowej w Warszawie na wniosek dra n. med. Roberta Gajdy z dnia 24.11.2020 roku zakończyła postępowanie z pozytywnym wynikiem w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego w dzie­dzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie: nauki medyczne.
Tytuł osiągnięcia naukowego będącego podstawą ubiegania się o nadanie stopnia doktora habilitowanego brzmi: „Wpływ wysiłku wytrzymałościowego na serce sportowca, zagrożenie stymulowaną wysiłkiem arytmią i rola pulsometrów sportowych w jej identyfikacji”.

Więcej w „Tygodniku” z 26 października 2021 r.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl