Konkurs z Monopoly Mazowsze

29 kwietnia na ciechanowskim Zamku Książąt Mazowieckich odbyła się konferencja promocyjna „Do muzeum wprost z kanapy oraz Zagrajmy w Monopoly Mazowsze”. Więcej na temat poruszanych podczas tego spotkania tematów – m.in. cyfrowego spaceru po ciechanowskim i opinogórskim muzeum, a także digitalizacji zbiorów i projektu E-kultura – napiszemy w jednym z kolejnych wydań „Tygodnika”, ale już teraz dla naszych czytelników mamy konkurs gdzie można wygrać jedną z trzech gier Monopoly edycja Mazowsze.

Aby stać się właścicielem tej limitowanej gry należy przysłać do nas odpowiedź na następujące pytanie: Dlaczego warto odwiedzić Mazowsze? W zgłoszeniach można opisać to co państwa zdaniem jest na naszym terenie najpiękniejszego, wartego zobaczenia czy odwiedzenia. Mogą to być miejsca znane lub te jeszcze nie odkryte. Inspiracją niech będzie część pól z planszy Monopoly Mazowsze, np.: Brudzieński Park Narodowy, Wzgórze Tumskie, Zamek w Liwie, Zamek Książąt Mazowieckich w Czersku, metro warszawskie, Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu czy takie postaci jak Fryderyk Chopin, Witold Gombrowicz i Zygmunt Krasiński.

Na odpowiedzi czekamy do 13 maja. Mogą być przysyłane pocztą tradycyjną na adres „Tygodnik Ciechanowski”, ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Trzy najciekawsze zgłoszenia zostaną wydrukowane na łamach TC, a do ich autorów powędrują gry Monopoly Mazowsze. Tej limitowanej edycji nie kupimy w sklepach – warto więc zgłosić się do naszego konkursu by stać się jej właścicielem!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl