Kreatywny konkurs NOK

Wiele miejsc, instytucji ma swoje znaki szczególne, które są łatwo rozpoznawalne, czasem wręcz kultowe. Nasielski Ośrodek Kultury rozpisał właśnie konkurs na swój znak szczególny. Maskotka, która ma spełniać rolę znaku rozpoznawczego, ma powstać ze skarpety.

Konkurs artystyczno-plastyczny „Skarpetkowa maskotka” jest adresowany do najmłodszych uczestników kultury. Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie maskotki, która będzie w jakiś sposób związana z NOK. Ważnym elementem konkursu jest też oczywiście rozwijanie plastycznych zdolności i talentów wśród dzieci i młodzieży. NOK czeka na maskotki, które w kreatywny sposób będą odzwierciedlać i kojarzyć się z placówką.


W konkursie obowiązują trzy kategorie wiekowe. Pierwsza do lat 6, druga od 7 do 10 i ostatnia: od 11 do 15 lat. Prace przestrzenne, których podstawą musi być skarpetka będą oceniane pod względem estetycznym, a także pomysłowości i oryginalnych rozwiązań w łączeniu materiałów i technik. Gotowe maskotki oraz wypełnione karty uczestnika należy dostarczyć do siedziby NOK przy ul. Kościuszki 12 do 21 maja.


Regulamin, karta oraz wszystkie szczegóły są dostępne na stronie noknasielsk.pl w zakładce konkursowej.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl