Książkowy konkurs kryminalny

W ubiegłym tygodniu, łamach naszego „Tygodnika” ukazała się relacja ze spotkania autorskiego z młodym obiecującym pisarzem z Ciechanowa. Jakub Trojanowski debiutuje na rynku pisarzy swoją powieścią kryminalną „Tylko mnie nie budź” i zbiera pozytywne recenzje. Warto więc sięgnąć po propozycję naszego krajana.

Dla naszych czytelników mamy trzy podpisane przez autora książki. Każdy kto jest fanem dobrego kryminału powinien zgłosić się do naszego konkursu, a zasady są wyjątkowo proste. Pierwsze trzy osoby, które przyślą poprawną odpowiedź na konkursowe pytanie otrzymają nagrodę w postaci egzemplarza „Tylko mnie nie budź” opatrzonego autografem Jakuba Trojanowskiego.

A pytanie brzmi: Jak nazywają się dwaj główni bohaterowie książki, którzy pracują nad tajemniczym śledztwem?

Na poprawne odpowiedzi czekamy do 8 kwietnia. Zgłoszenia należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i podpisać imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu kontaktowego. W tytule maila prosimy wpisać „Książkowy konkurs kryminalny”. Zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl