Dni Różana 2022: Trzydniowe świętowanie

Tegoroczna impreza przyciągnęła wielu mieszkańców gminy. Choć podczas weekendu 15 – 17 lipca) pogoda była kapryśna i raczej rześka, to atmosfera pod sceną i wśród uczestników tego lokalnego święta była prawdziwie gorąca.

Głównymi organizatorami tego przedsięwzięcia byli burmistrz gminy Różan Piotr Świderski oraz Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Różanie. Za wsparcie i współorganizację tegorocznych Dni Różana byli także odpowiedzialni Lekkoatletyczny Klub Sportowy Maków Mazowiecki, Koło PZW nr 63 Różanka oraz Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych. To dzięki wspólnym wysiłkom mieszkańcy Różna mogli przez trzy dni świętować, bawić się i wspólnie spędzać czas.

Na placu targowym przy ul. Królowej Bony, gdzie odbywały się wszystkie koncerty i wiele innych atrakcji towarzyszących, można było świętować już od piątku. Pierwszym punktem bogatego planu różańskiej imprezy było bowiem kino plenerowe – na ekranie wyświetlono film „Cwaniaki z Hollywood” w prawdziwe gwiazdorskiej obsadzie - Robert de Niro, Morgan Freeman oraz Tomy Lee Jones. Na prawdziwe szaleństwo przyszła jednak pora w sobotę i niedzielę. Niemalże przez cały dzień otwarte punkty różnorodnej rozrywki czekały na mieszkańców Różana. Nie zabrakło popularnych dmuchańców, stoisk dla dzieci z animatorami, którzy kreatywnie bawili się z milusińskimi, a także występów podczas VII edycji konkursu wokalnego Śpiewanie w Różanie.

Więcej w najbliższym numerze Tygodnika

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl