Nie żyje 28-letni motocyklista

Mieszkaniec powiatu makowskiego, na wysokości miejscowości Łęgi, wypadł z jezdni i zderzył się z drzewem. W skutek odniesionych obrażeń 28-latek zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w poniedziałek, ok.  godz. 19:40.

- Dyżurny makowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na tzw. "tysiąclatce", czyli drodze łączącej Maków Mazowiecki i Krasnosielc. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 28-letni kierujący, jadąc z Makowa Mazowieckiego w kierunku Krasnosielca, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad motocyklem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo - relacjonuje ustalenia policji Monika Winnik, oficer prasowa KPP w Makowie Mazowieckim. 

Podjęto próbę reanimacji mężczyzny, jednak bezskutecznie. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku i wykonali czynności pod nadzorem prokuratora, co pozwoli dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Komentarze  

0 #2 Leszek 2022-08-18 07:34
Ostatnio za dużo tych wypadków w tym terenie co się czyta ludzie nie myślą jak jadą, a są potrzebni innym bez nich rodzina ma kłopot jak żyć
Cytować
0 #1 Leszek 2022-08-11 10:42
Tragedia młody człowiek w pełni do życia zostawił rodzinę
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl