Pół wieku razem. Jubileusz Złotych Godów w Karniewie

Siedem par z gminy Karniewo uczestniczyło w uroczystym jubileuszu Złotych Godów. Małżeństwom medale okolicznościowe wręczył wójt Michał Jasiński.
W czwartek (15 grudnia br.) w Karniewie miała miejsce szczególna uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Zaczęło się od mszy w intencji jubilatów w kościele parafialnym w Karniewie, którą odprawił ksiądz Krzysztof Dziadak. Małżeństwa obchodzące 50. rocznicę ślubu w roku 2020 i 2021, po wysłuchaniu okolicznościowego kazania, udali się do Urzędu Gminy w Karniewie, gdzie wójt Michał Jasiński wręczył im nadawane przez prezydenta RP medale za długoletnie pożycie małżeńskie. 
Medale otrzymali: Wiesława i Jan Jaskowscy, Barbara i Krzysztof Kordalscy, Daniela i Tadeusz Falba, Anna i Stanisław Pyra, Krystyna i Wacław Witkowscy, Zofia i Stanisław Jabłonowscy oraz Marianna i Lech Kuczyńscy.
Niestety, nie wszystkie odznaczone przez prezydenta pary, których było 17, mogły uczestniczyć w spotkaniu. Stan zdrowia, bądź inne powody nie pozwoliły wszystkim na przybycie. Oprócz medali jubilaci otrzymali pamiątkowe listy gratulacyjne, kwiaty i okolicznościowe prezenty. 
 
 

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl