ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Śmiertelny wypadek w Dzierżanowie

fot. KP PSP Maków Maz.

Na drodze krajowej nr 57 relacji Maków Mazowiecki - Pułtusk doszło do tragicznego w skutkach zderzenia dwóch pojazdów. Droga przez kilka godzin była nieprzejezdna.

Jak informuje makowska policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że na łuku drogi doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

"Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali dwie osoby poszkodowane, jedna kobieta znajdowała się w pojeździe pod opieką świadka zdarzenia. Strażacy wykonali dostęp do poszkodowanej i przekazali ZRM. Druga kobieta znajdowała się poza samochodem, osoba postronna prowadziła RKO. Strażacy przejęli poszkodowaną i kontynuowali czynności medyczne" - relacjonuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Makowie Mazowieckim. 

Niestety, 21-letnia kobieta, mieszkanka gminy Karniewo, kierująca alfą romeo, zginęła na miejscu. Kierująca renaultem 57-latka (mieszkanka gm. Płoniawy-Bramura) została przetransportowana helikopterem LPR do szpitala w Warszawie. Nie wiadomo jeszcze w jakim jest stanie. 

Przez 4 godziny odcinek DK 57 Kleszczewo-Chrzanowo był nieprzejezdny (do zdarzenia doszło tuż przed godz. 11). W tym czasie funkcjonariusze z Makowa, pod nadzorem prokuratora, zabezpieczali miejsce wypadku. Policja poinformowała o godz. 15, że prace już zakończono, a ruch na wskazanym odcinku odbywa się już normalnie. Oprócz policji w działaniach brali udział także strażacy: cztery zastępy PSP Maków Mazowiecki oraz OSP Szelków. 

Komentarze obsługiwane przez CComment