Nocny pościg po Mławie

Po pościgu ulicami Mławy, policjanci z Wydziału Prewencji zatrzymali kierującego peugeotem, 36-letniego mieszkańca powiatu olsztyńskiego. W trakcie pościgu kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji.

Wczoraj w nocy szczególną uwagę policjantów prewencji zwrócił podejrzanie zachowujący się kierujący samochodem osobowym. Funkcjonariusze dali wyraźny sygnał do zatrzymania kierującemu, który nie zareagował i zaczął uciekać, popełniając liczne wykroczenia drogowe. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bramę i zatrzymał się na terenie prywatnej posesji. Tam został zatrzymany i obezwładniony przez policjantów. Kierującym okazał się 36-letni mieszkaniec powiatu olsztyńskiego, który jechał z pasażerką.

Podczas przeszukania pojazdu, policjanci znaleźli środki odurzające, dwa łomy oraz nóż myśliwski. Kierujący był trzeźwy, pobrano od niego krew do badań na obecność środków odurzających. Został odsadzony w policyjnym areszcie. Odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, posiadanie środków odurzających oraz liczne wykroczenia drogowe. Grozi mu wysoka grzywna oraz kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl