ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Pięć pożarów ostatniej nocy

fot. OSP Wyszyny

Mławska policja prowadzi dochodzenie w sprawie pożarów, do których doszło minionej nocy, na terenie miasta oraz w Nosarzewie Polnym (gm. Szydłowo). 

Do pierwszych dwóch pożarów doszło przed północą. W pustostanie przy Alei Św. Wojciecha w Mławie paliły się śmieci oraz opony. Nikt nie ucierpiał, nie odnotowano strat materialnych. 

Na ul. Willowej doszło do pożaru pustostanu. W wyniku tego pożaru uszkodzeniu uległ znajdujący się w pobliżu budynek mieszkalny. 

Po północy doszło do pożaru drewnianego budynku na ul. Dalekiej w Mławie. Mieszkający tam samotnie, starszy mężczyzna powiadomił sąsiadów, którzy wezwali służby ratunkowe. Budynku nie udało się uratować. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. 

Tej samej nocy doszło do pożaru na terenie ogródków działkowych przy ul. Kopernika w Mławie, gdzie uszkodzona została altana oraz w Nosarzewie  Polnym. Spłonęła składowana w stogach słoma. 

Trwają ustalenia mławskiej policji w sprawie każdego z zaistniałych pożarów oraz narażenia starszego mężczyzny na utratę zdrowia lub życia. Postępowania prowadzi wydział kryminalny. 

KPP Mława

 

 

Komentarze obsługiwane przez CComment