Przedstawicielki powiatu mławskiego w półfinale Miss Mazowsza

Martyna Mówińska (nr 84), pochodząca z małej miejscowości niedaleko Mławy, i Sandra Woźnicka (nr 144) z Miączyna Dużego w gminie Szreńsk reprezentują powiat mławski podczas półfinału Miss Mazowsza 2021. Z nimi startuje pięć ciechanowianek, jedna makowianka, po dwie przedstawicielki powiatów: płońskiego, nowodworskiego i legionowskiego. Razem z nimi na scenie 9 października w Markach podczas półfinału zaprezentują się uczestniczki konkursu Miss Nastolatek Mazowsza, w tym mieszkanki Ciechanowa.

Martyna Mówińska ukończyła Zespół Szkół nr 4 i studiuje w Olsztynie, Sandra Woźnicka - ZS nr 3 w Mławie, pracuje.

- Od dziecka biegałam i jeździłam na zawody, potem bieganie przerodziło się w siłownię, rozciąganie i od niedawna sztuki walki. Jak mam dłuższą wolną chwilę, czytam książki lub rysuję. Kocham zwierzęta – zdradza Martyna (l. 21). – Chcę pokazać, że dziewczyny z małych miejscowości też mogą wziąć udział w Miss Mazowsza, wystarczy w siebie uwierzyć.

martyna-mowinska-tc

- Interesuje się modą, makijażem i fotografią, sama fotografuję, jednak nie jest to zajęcie, któremu poświęcam dużo czasu – przyznaje Sandra (l. 21).

sandra-woznicka-tc

Jak głosować?

Głosowanie odbywa się na stronie konkursu na Fb: https://www.facebook. com/MissMazowieckiego i na Instagramie strony organizatora – punktowane są polubienia zdjęć kandydatek. Można też wysyłać odpłatne SMS-y: w przypadku Miss Mazowsza o treści: MMZ. numer kandydatki, w przypadku Miss Mazowsza Nastolatek o treści: MNMZ. numer kandydatki. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów do 8 października do godz. 23.

A już 9 października przekonamy się, które z pań wejdą do finału. Trzymamy kciuki!

Cały artykuł w TC nr 40 z 5.10. Fot. kandydatek - archiwum prywatne

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl