Wydawnictwo

„Tygodnik Ciechanowski” jest najstarszym pismem naszego wydawnictwa. Jest z mieszkańcami regionu od ponad 40 lat. Nic, co ich dotyczy, nie umknie naszej uwadze, znajdzie miejsce w wydaniu papierowym tygodnika, jak i codziennym serwisie internetowym. Towarzyszymy radosnym zdarzeniom, ale także informujemy o tych trudnych, od początku do końca. Z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do tematów społecznych, politycznych, kulturalnych i sportowych. Na łamach nie brakuje materiałów o historii miasta i regionu.

Dbamy o bezpieczeństwo dzieci i dorosłych, prowadząc akcje informacyjne. Dzięki hojności sponsorów stajemy się św. Mikołajami. Nasze łamy udostępniamy osobom toczącym heroiczną walkę z chorobami.

Od 30 lat wydaje nasze własne wydawnictwo Ciech-Press.

Co roku organizujemy konkurs na Mazowiecką Książkę Roku „Liber Mazovia”, promujący najciekawsze książki o regionie lub wydane przez oficyny wydawnicze z naszego terenu. Osoby najbardziej aktywne w swoich środowiskach i „pozytywnie zakręcone” dziennikarze nagradzają doroczną nagrodą „Wykrzyknik TC”.

Największym atutem zespołu, oprócz doświadczenia i fachowości, jest pasja, z jaką podchodzi do wykonywanych zadań. Nasze teksty chętnie cytują wydawnictwa ogólnopolskie.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl