ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Będzie kino w Jednorożcu

Co prawda plenerowe, ale to zawsze dobra okazja do wspólnego i przyjemnego spędzania czasu w gronie rodziny i znajomych. Pokaz filmowy odbędzie się 29 lipca na placu szkolnym przy Szkole Podstawowej im. Adama Chętnika w Jednorożcu.

Za organizację tego wydarzenia odpowiedzialne jest stowarzyszenie "Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej". Chętni, którzy chcieli wziąć w nim udział sami mogli wybrać jaki film ukaże się na ekranie. Głosowanie odbywało się na stronie stowarzyszenia na portalu społecznościowym. Do wybory były 4 filmy: "Pies", "Wilk na 100%", "Tajemniczy ogród" oraz "Chłopiec z chmur".

Ostatecznie wygrał film "Pies": Komandos Briggs ( w tej roli Channing Tatum) i jego pies Lulu wyruszają w podróż wzdłuż wybrzeża Pacyfiku aby zdążyć na pogrzeb swojego najlepszego przyjaciela.

- Przybywajcie więc całymi rodzinami, przybywajcie zewsząd - wstęp wolny! Weźcie kocyki oraz coś do picia, my zapewniamy darmowy popcorn. Będą też pamiątkowe gadżety - zaprasza Stowarzyszenie i dodaje - Spotkanie będzie możliwe dzięki dofinansowaniu naszego projektu przez Urząd Gminy w Jednorożcu w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Gminy Jednorożec w 2022 r. z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. UWAGA: Jeśli pogoda nie będzie nam sprzyjać, przeniesiemy się do holu szkolnego.

Komentarze obsługiwane przez CComment