Kino w Przasnyszu

Kolejny raz Przasnysz odwiedzi objazdowe kino PNB Paribas. Akcja „Idę do kina” zawita do Miejskiego Domu Kultury już 27 stycznia.

Na kinowym ekranie zobaczymy trzy filmy: Zbierający pochlebne opinie „Spider-Man: Bez drogi do domu”, kolejną część sagi komediowej opowiadającej losy rodziny Solskich i Wolańskich „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” oraz rozśpiewany zwierzęcy musical „Sing 2”.

Jako pierwszy, o godz. 11.15 zostanie wyświetlony film „Sing 2”, następnie o godz. 13:20 – widzowie będą mogli zobaczyć film „Spider-Man: Bez drogi do domu”. O 16 znów na ekranie pojawi się animacja „Sing 2”. Natomiast o godz. 18.05 rozpocznie się projekcja „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”. Na zakończenie, o godz. 20 ponownie na ekranie pojawi się Spider-Man.

Dokładnie rozpisany repertuar jest dostępny na stronie idedokina.pl/trasa_kina. Również tam, online, są dostępne bilety w cenach: normalny – 18 zł, ulgowy – 16 zł, oraz grupowe – 14 zł.

Korzystanie z kina niesie ze sobą pewne zobowiązania – Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami rządu możemy zwiększyć liczbę miejsc na sali o dodatkowe 70%. Jeśli jesteście zaszczepieni i posiadacie Unijny Certyfikat Covid (UCC) przy wyborze miejsca na sali wybierzcie koniecznie „bilet Certyfikat". Osoby, które wybrały bilet z certyfikatem dodatkowo otrzymają oświadczenie, które w naszym imieniu prześle Ekobilet - nie zapomnijcie go wypełnić. Osoby kupujące „bilet Certyfikat” są zobligowane do pokazania swojego Certyfikatu przed wejściem do Sali kinowej. Bądźmy bezpieczni i cieszmy się wspólnie z magii kina w Naszym mieście – wyjaśniają organizatorzy.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl