Kronika kryminalna

Praca policjantów nie kończy się wraz z dyżurem. Cały czas pilnują naszego bezpieczeństwa i egzekwują przepisy. Kolejny tydzień na komendzie w Przasnyszu upłyną głównie pod znakiem zatrzymań osób poszukiwanych przez sądy.

Poszukiwani listem gończym

Policjantom z przasnyskiej komendy udało się zatrzymać kilkoro osób, które nie zastosowały się do wyroku sadu. 31 marca policjanci z Wydziału Kryminalnego w Działdowie przy ul. Pocztowej, zatrzymali 23-letnią mieszkankę Przasnysza, która była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu na podstawie listu gończego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Do podobnego zatrzymania doszło w miejscowości Chorzele na ul. Witosa, kiedy to policjanci z Komisariatu Policji w Chorzelach, zatrzymali kierującego Volkswagenem Transporterem, 37-letniego mieszkańca Sosnowca, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu, w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Również tego samego dnia w miejscowości Wandolin gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 63-letniego mieszkańca pow. Przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

29 i 28 marca także zatrzymano poszukiwanych przez przasnyski sąd. Około godz. 13.20 w miejscowości Zdziwój Nowy gm. Chorzele, policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, natomiast 28 marca, około godz. 16.40 w miejscowości Obrąb gm. Przasnysz, funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego przasnyskiej komendy, w czasie wolnym od służby zatrzymał 21-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który również był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu na podstawie listu gończego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Oszukana
31 marca, około godz. 15, mieszkanka Chorzel zgłosiła, że za pośrednictwem portalu internetowego, kupiła atlas do ćwiczeń o wartości 450 złotych i pomimo dokonanej przedpłaty nie otrzymała sprzętu sportowego.

Kierowcy bez prawa jazdy
Ostatniego dnia marca około godz. 19 w miejscowości Parciaki gm. Jednorożec, policjanci zatrzymali 48-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który pomimo braku uprawnień kierował samochodem osobowym marki Fiat. Za takie samo wykroczenie, dzień wcześniej w Przasnyszu na ul. Baranowskiej, policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który pomimo braku uprawnień, kierował samochodem marki Audi.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl