Pomóżmy pani Ani zwlaczyć raka

Ruszyły licytacje na rzecz  42- letniej Anny Gruszki, wieloletniej nauczycielki przasnyskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej, która walczy ze złośliwą odmianą nowotworu.
Do skuteczności leczenia potrzebna jest immunoterapia, która nie jest refundowana. Za kilka dni pani Anna rozpocznie pierwszy cykl siedemnastu chemioterapii, w międzyczasie poddana zostanie mastektomii i jeżeli będzie to konieczne radioterapii. Konieczne jest zatem jak najszybsze zebranie potrzebnych środków.
Leczenie należy rozpocząć jak najszybciej,daje to bowiem największe szanse na przeżycie. Kwota jaka jest potrzebna to 272 tys. zł.
W chwili obecnej na „onkozbiórce” zebrano blisko 60 tys. Potrzeba zatem jeszcze 212 tys.
Mirosław Gruszka, mąż Anny apeluje: - Ubezpieczenie i oszczędności nie wystarczą na pokrycie pełnych kosztów leczenia i opieki. Jesteśmy normalną rodziną z kredytami. Dlatego zwracam się do was przyjaciele, znajomi oraz wszyscy, z którymi zetknęliśmy się w swoim życiu. Jeśli jesteś w stanie wspomóc nas w uzyskaniu dostępu do immunoterapii, my i nasze dzieci będziemy ci bardzo wdzięczni.
Przyłączamy się zatem do tego apelu i zachęcamy do wsparcia Anny Gruszki. Choćby poprzez zbiórki, które ruszyły w różnych formach. M.in. zbiórka środków odbywa się w Internecie pod linkiem: https://onkozbiorka.pl/anna-gruszka-1. Na Facebook uruchomiono stronę z licytacjami. https://www.facebook.com/groups/425929761889057/.
Znajdziemy tam rozmaite usługi, zabawki, książki, rękodzieło, lokalne wyroby tradycyjne i mnóstwo innych przedmiotów. Można również przekazać 1 % w rocznym zeznaniu podatkowym: Numer KRS: 0000358654, Cel szczegółowy: Anna Gruszka, 111750

 Więcej - w aktualnym 45 nr Tygodnika

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl