SOSW walczy o sprzęt integracyjny w konkursie

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Przasnyszu bierze udział w konkursie organizowanym przez Fundację For Kids, a także producenta zabawek integracyjnych EMPIS. By go wygrać potrzeba jest duża ilość "polubień" pod konkursowym postem. Pomagajmy - wystarczy jedno kliknięcie!

- Z przyjemnością chcemy Państwa zawiadomić, że ogłaszamy już oficjalnie konkurs w którym obdarujemy jedną placówkę zestaw sprzętu do Integracji Sensorycznej. Z okazji 15 lecia firmy EMPIS, zdecydowała się zasponsorować Zestawy do Integracji Sensorycznej, których łączna wartość to około 47 000 zł - zapowiadają organizatorzy.

Konkurs polega na zebraniu jak największej liczby tzw. "lajków" pod konkursowym postem danej placówki. W śród zgłoszeń jest właśnie przasnyski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy. Aby przybliżyć ich do zwycięstwa należy tylko kliknąć odpowiedni link i ikonę po postem. Zbieranie lajków trwa do 15 czerwca.

W Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym w Przasnyszu od kilku lat odbywają się zajęcia z terapii integracji sensorycznej. Integracja sensoryczna to proces, w czasie którego mózg odbiera informacje z receptorów wszystkich zmysłów (dotyk, układ przedsionkowy odbierający ruch, czucie ciała, węch, wzrok, słuch, smak), następnie rozpoznaje je, segreguje i interpretuje tak, aby mogły być użyte w celowym działaniu. - Udział w konkursie i możliwość doposażenia sali w sprzęt do terapii pozwoli nam trafić z pomocą do jeszcze większej grupy dzieci, szczególnie młodszych. A to dla nich bardzo ważne. Same zajęcia poza efektem terapeutycznym dostarczają dzieciom wiele przyjemności i dobrej zabawy. W trakcie zajęć dziecko, angażując swoje ciało i pobudzając układy zmysłów wykonuje pod kontrolą terapeuty całą gamę różnorodnych zadań - zachęcają do głosowania pracownicy SOSW Przasnysz.

 

Link do strony SOSW: https://www.facebook.com/Soswprzasnysz/ a następnie trzeba kliknąć w post zamieszczony na stronie organizatora www.facebook.com/integracjasensoryczna.info/ i tam zagłosować sowim "lajkiem" - pod zgłoszeniem SOSW jest już około 900 polubień!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl