SPA w Przasnyszu

To już ostatnie dni by oddać swój głos na projekt w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Wśród wielu propozycji jest też coś dla przasnyszan – SPA, a dokładnie Strefa Pasji i Aktywności, która może powstać przy ul. Szpitalnej 10 – w siedzibie Medycznej Szkoły Policealnej oraz Biblioteki Pedagogicznej z Ostrołęki filia w Przasnyszu.

SPA to nowatorski projekt miejsca integracji. – Celem projektu jest stworzenie atrakcyjnego i innowacyjnego miejsca relaksu, spotkań rozwijających pasje i aktywność mieszkańców Przasnysza i regionu, a także kreatywnych zajęć edukacyjnych. Projekt będzie polegał na aranżacji i wyposażeniu przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej budynku przy ul. Szpitalnej 10 – zapowiadają autorzy projektu i dodają – Goście SPA skorzystają z biblioterapii, roślinoterapii i arteterapii oraz nowoczesnych form spędzania czasu wolnego, odbudują zerwane przez pandemię Covid-19 więzi interpersonalne i międzypokoleniowe, zintegrują się. Dodatkowym atutem będzie możliwość udziału w kreatywnych zajęciach edukacyjnych – mówią.

Głosowanie odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem strony bom.mazovia.pl, a następnie w zakładce „Głosuj” wybrać projekt nr 270. „SPA - Strefa Pasji i Aktywności” z kategorii ponadregionalnej. Warto się spieszyć i wspierać lokalne inicjatywy, bo ostateczny termin na oddawanie swojego głosu mija 30 czerwca!

spa-przasnysz2

spa-przasnysz3

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl