Wojewoda Mazowiecki w powiecie przasnyskim

Głównym celem wizytacji wojewody Konstantego Radziwiłła była wizytacja mostu w miejscowości Obrąb, którego remont został dofinansowany w kwocie prawie 2 mln zł, pochodzących z Rezerwy Drogowej Subwencji Ogólnej Ministerstwa Infrastruktury.

W środę (12 stycznia), na to spotkaniu stawili się liczni samorządowcy z powiatu oraz miasta. Razem z wojewodą po Przasnyszu spacerowali starosta Krzysztof Bieńkowski, burmistrz Łukasz Chrostowski, wójt gminy Przasnysz Grażyna Wróblewska, którzy oprowadzali gościa. Konstanty Radziwiłł obejrzał czasową wystawę plenerową, „Od Moraczewskiego do Morawieckiego. Premierzy Rzeczypospolitej Niepodległej 1918-2018”, która znajduje się przy Szkole Podstawowej nr 2, podczas zwiedzania wystawy był obecny również dyrektor SP 2 , Piotr Jeronim. Wystawa ta jest również zapowiedzią obchodzonego w 2022 roku stulecia służby cywilnej w Polsce.

Następnie samorządowcy udali się na lodowisko powiatowe przy Zespole Szkół Powiatowych. Projekt ten udało się zrealizować dzięki dofinansowaniu w wysokości ponad 3,2 mln zł z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Szkolnej Infrastruktury Sportowej z Ministerstwa Sportu.


wizytacja-radziwill2

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl