Zderzenie trzech aut

Sytuacja wyglądała groźnie. 30 maja około godziny 15 w podpułtuskim Moszynie doszło do zderzenia trzech samochodów. Dwie osoby trafiły do szpitala, dwa auta wywróciły się na bok.

Zaczęło się od jadącej seatem 23-letniej kobiety, która nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu. Najechała na tył osobowego renault. Samochód został pchnięty na przeciwny pas, którym w stronę Ciechanowa jechało iveco. Chcąc uniknąć zderzenia, kierowca auta dostawczego zjechał na prawe pobocze, następnie do przydrożnego rowu, co skutkowało wywróceniem auta na jego bok.

zderzenie-trzech-aut-1

- Na skutek zderzenia samochodów kierowca i pasażer z renault zostali przewiezieni do szpitala. Tam udzielono im pomocy medycznej, na szczęście jeszcze tego samego dnia opuścili szpital – poinformowała podkom. Milena Kopczyńśka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku. – Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu pracowały wszystkie służby ratownicze. Okoliczności niebezpiecznego zdarzenia wyjaśniają pułtuscy policjanci.

Więcej w TC

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl