Konkursy plastyczne z Bieżunia i Lubowidza

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury przy współpracy z  Miejsko–Gminną Biblioteką Publiczną z Bieżunia oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lubowidzu proponują swoim czytelnikom i uczestnikom kultury dwa konkursy plastyczne.

Ośrodki z Bieżunia rozpisały właśnie konkurs na najpiękniejszą pracę plastyczną, która zobrazuje temat tegorocznej, piątej już, edycji: Mój wymarzony Dzień Dziecka. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci od 3 do 13 lat z terenu miasta i gminy Bieżuń. Przewidziane są cztery kategorie wiekowe podczas oceniania poszczególnych prac. Termin składania zgłoszeń mija 14 czerwca. Szczegółowy regulamin z wytycznymi dotyczącymi rysunków jest dostępny na stronie biezun.naszgok.pl.

Natomiast lubowidzka biblioteka postawiła nieco poważniejsze zadanie przed swoimi czytelnikami. Rozpoczął się bowiem konkurs na logo tejże placówki. Konkurs adresowany jest do osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia. Logo biblioteki powinno opierać się w swoim wyglądzie na symbolach związanych z instytucją. Mogą to być rysunki książki, strony, zakładki czy budynku biblioteki. Ważną wytyczną w tej rywalizacji jest też łatwość w powielaniu loga na materiałach promocyjnych w mediach i dokumentach. Czasu na wymyślenie koncepcji i jej poprawne opracowanie jest jeszcze sporo, ponieważ termin przesyłania zgłoszeń mija 19 listopada. Szczegóły  konkursu są opublikowane na stronie gbplubowidz.naszabiblioteka.com.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież