Studniówka żuromińskiego technikum

Rozpoczął się sezon balów maturalnych. W tym roku w powiecie żuromińskim rozpoczęli go uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie.

Pierwsi uczniowie szkół średnich z powiatu żuromińskiego rozpoczęli już odliczanie do egzaminu dojrzałości. W sobotni wieczór (15 stycznia br.) eleganccy panie i panowie udali się do sali bankietowej „Atmosfera” w Żurominie. Powitał ich dyrektor szkoły Wojciech Smoliński oraz wicedyrektor Ewa Janulewska. W tym roku w balu maturalnym uczestniczyli uczniowie czterech klas czwartych (młodzież, która uczęszczała jeszcze do gimnazjów) wraz z wychowawcami: klasa o profilu Technik Pojazdów Samochodowych z wychowawczynią Beatą Gronkiewicz, klasa Technik Handlowiec z wychowawczynią Ewą Pietrzak oraz dwie klasy Technik Informatyk z wychowawcami Katarzyną Machulską i Robertem Lemańskim.

Młodzież odtańczyła tradycyjnego poloneza, czemu przyglądali się rodzice wraz z zaproszonymi gośćmi. Jak relacjonował dyrektor Wojciech Smoliński, wszyscy bawili się świetnie, a studniówka trwała do późnych godzin nocnych. Bal, jak co roku, zorganizowali rodzice świętującej młodzieży.

Zdjęcia otrzymaliśmy dzięki uprzejmości fotografa Mateusza Wydry. Dziękujemy!

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl