ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

W Zespole Szkół im. ŻAK powstały strefy relaksu

ZS im. ŻAK

Uczniowie Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim biorą udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii, w ramach której prowadzą projekty społeczne.

Na czym dokładnie polega olimpiada? - Uczestnicy realizują swoje projekty działając w zespołach. Zespoły projektowe rywalizują ze sobą, zdobywając punkty i odznaki za poszczególne osiągnięcia, np. liczbę wzmianek medialnych, wysokość zebranego budżetu czy liczbę beneficjentów projektu. Najlepsze projekty zostają przedstawione kapitule, w której skład wchodzą osobistości polskiego świata biznesu, mediów i organizacji społecznych - mówią uczniowie.

Jedna grupa, składająca się z pięciu przyjaciół kończy właśnie przygotowywanie stref relaksu w szkole. Powstają trzy takie miejsca: dwie strefy na korytarzach Zespołu Szkół i jedna w bibliotece. Ta ostatnia jest już w pełni gotowa, reszta w przygotowaniu. W strefach relaksu można odpocząć na miękkich kanapach, w otoczeniu roślin i przyjemnych kolorów, poczytać książkę, czy posłuchać muzyki. - Staraliśmy się spełnić marzenia koleżanek i kolegów. Chcieliśmy, aby w naszej szkole uczniowie czuli się dobrze i swobodnie, tak jak w domu - mówią nam: Karolina Bonisławska i Robert Rebeliński.

Strefy aktywności powstały dzięki uczniom z technikum architektury krajobrazu: Robertowi Rebelińskiemu, Hubertowi Leśnikowi oraz uczennicom technikum usług fryzjerskich: Łucji Wronowskiej, Sandrze Tyburskiej i Karolinie Bonisławskiej.

Cały tekst w papierowym wydaniu TM. Wydanie dostępne jest również w wersji elektronicznej na www.eprasa.pl.

Komentarze obsługiwane przez CComment