Jakie firanki do rolet?

Firanki i rolety to, wbrew pozorom, zgrany duet. Trzeba jednak dobrze zastanowić się nad tym, jakie firanki wybrać, by uzyskać efekt, który jest atrakcyjny wizualnie. O czym warto pamiętać, by nie żałować swoich zakupów i nie szykować się na kolejną zmianę dekoracji okien?

Bezpieczniej na przejściach dla pieszych

Na trzech przejściach dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej z ul. Harcerską zamontowane będą dodatkowe urządzenia poprawiające widoczność i zwiększające bezpieczeństwo. Miasto pozyskało 240 tys. zł na realizację zadania.

Sonda Tygodnika: Żywioł zabijał i niszczył

Przez Polskę i inne kraje Europy przetoczyły się w lipcu potężne burze i ulewy, w wielu miejscach czyniąc spustoszenie i ogromne straty materialne. Zginęli ludzie. Nasi czytelnicy mówią o swoich przeżyciach, wyliczają szkody...

Ostatni taniec w COEK STUDIO

W najbliższy piątek, ostatni raz spotkamy się z tańcem. Kończy się bowiem cykl muzyczno-tanecznych spotkań „Muzyka świata”. Podobnie jak w przypadku poprzednich wieczorków tanecznych, tym razem również na plenerowej scenie Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej STUDIO będzie można spotkać profesjonalnych tancerzy i posłuchać dobrej, egzotycznej muzyki.

Stracił prawo jazdy

Policjanci z grupy Speed, mimo wakacji, mają sporo pracy. Co jakiś czas zatrzymują kierowców, którzy stanowią zagrożenie dla innych. Kolejny pirat drogowy stracił prawo jazdy.   

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl