ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Nasze placówki muzealne przygotowały w sobotnią Noc Muzeów wiele ciekawych atrakcji dla zwiedzających. Zróżnicowany program mogli zobaczyć ci, którzy skorzystali z ofert proponowanych przez muzea w Ciechanowie, Opinogórze czy Gołotczyźnie. Zwiedzaniu sprzyjał fakt, że tego dnia można było korzystać z bezpłatnej komunikacji.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

W sobotę 18 maja na terenie Komendy Powiatowej PSP w Ciechanowie odbył się apel z okazji Powiatowego Dnia Strażaka. Z okazji święta wręczono odznaczenia, akty nadania wyższych stopni służbowych oraz medale okolicznościowe i listy gratulacyjne. Podczas uroczystości przekazano ciechanowskiej jednostce straży pożarnej nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Miłosz M., doktor psychologii, były już wykładowca na ciechanowskiej PANS, nauczyciel w Zespole Szkół nr 3 w Ciechanowie oraz pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Makowie Mazowieckim od kilku tygodni przebywa w areszcie śledczym. Zarzuty wobec niego są poważne - rozpijanie nieletniego i podawanie środków psychotropowych. Wkrótce może się okazać, że to nie koniec zarzutów wobec M. I to znacznie poważniejszych, również związanych z nieletnimi. Prokuratura nie chce na razie podawać żadnych szczegółów, zasłaniając się prowadzonym śledztwem oraz jego delikatnym charakterem.

Napisz komentarz (1 Komentarz)