Policjanci z zarzutami

W dniu, w którym CBA zatrzymało Krzysztofa Z., burmistrza Lubowidza, zatrzymano w tej sprawie także dwóch funkcjonariuszy policji. Pomimo próśb o ustosunkowanie się do zaistniałej sytuacji, odpowiedź dostaliśmy po ponad dwóch tygodniach od zdarzenia.

Wytyczne wojewody - jest ograniczenie przemieszczania się

Ukazało się kolejne rozporządzenie wojewody w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków, tym razem na większym obszarze. Wojewoda zadecydował o ograniczeniu możliwości przemieszczania się drogą wojewódzką nr 541 między Franciszkowem (gm. Żuromin) a Bieżuniem. 

Prestiż szpitala wzrasta

Ubiegłoroczna decyzja o zmianie obsady oddziału chirurgicznego pozytywnie wpłynęła na wizerunek żuromińskiego szpitala. Pacjenci coraz chętniej korzystają z usług medycznych właśnie w tej placówce. Lecznica się rozwija, co przekłada się na wynik finansowy jednostki.

Co z tym nawozem?

Można rozwozić obornik i gnojówkę, czy nie można? - takie pytanie zadawali sobie hodowcy z powiatu żuromińskiego. Powodem takiej sytuacji były sprzeczne komunikaty i chaos informacyjny.

Rodzicielska miłość to cenny dar

Można nim obdarzyć dzieci, które do tej pory nie zaznały ciepła, bliskości i bezpieczeństwa. W całym kraju poszukiwane są osoby, które chciałby zostać rodziną zastępczą. Podobnie jest w powiecie żuromińskim.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl

Zapisz się do naszego newslettera