Będzie "Strefa radości" w Specjalnym Ośrodku w Płońsku

161 tys. złotych otrzyma powiat płoński na Strefę Radości! Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Płońsku zyska nowe, radosne miejsce dla swoich podopiecznych. W ramach projektu, dzięki podpisanej dzisiaj umowie, zrealizowany zostanie plac zabaw pod nazwą Strefa Zabawy oraz ścieżka sensoryczna czyli Strefa Doświadczania – wspólnie stworzą one zintegrowaną całość pod nazwą Strefa Radości.

Nowe mieszkania komunalne w Płońsku

Na początku lat 90. mieścił się tu supermarket, później tymczasową siedzibę miało w czasie modernizacji Miejskie Centrum Kultury. W minionym roku władze miasta zdecydowały się na adaptację części usługowej budynku na lokale komunalne. Po remoncie, który kosztowałmiasto Płońsk 1 mln zł, powstało 9 nowych mieszkań. Wczoraj klucze do nich wręczył najemcom burmistrz Andrzej Pietrasik.

Samoobsługowy alkomat w komendzie policji

Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zyskała samoobsługowy alkomat. Każdy, kto nie jest pewny czy może już wsiąść za kierownicę, może przyjść i sprawdzić zawartość alkoholu w swoim organizmie. Sprzęt został zakupiony i przekazany przez Komendę Wojewódzką w Radomiu.

Wirtualny bieg dla chorej Edyty Wierzchowskiej

Stowarzyszenie Płońscy Patrioci zaprasza do udziału w wirtualnym bieg pt. "Przyszła Wiosna piękna i radosna"  Jest to II Bieg z Kwartetu Biegowego Cztery Pory Roku  Zostanie on zorganizowany w najbliższą niedzielę - z myślą o wsparciu zbiórki na rzecz chorej na mukowiscydozę Edyty Wierzchowskiej.  

Ewa Wielgolaska laureatką olimpiady

Uczennica Zespołu Szkół w Raciążu Ewa Wielgolaska wzięła udział w II Międzynarodowej Olimpiadzie online z języka rosyjskiego jako języka obcego, organizowanego przez rosyjski Państwowy Uniwersytet w Sankt Petersburgu. Osiągnęła ogromny sukces zajmując III miejsce na podium. 

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl

Zapisz się do naszego newslettera