ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Kulturalna majówka z płońskim MCK

Źródło: Miejskie Centrum Kultury w Płońsku

Długi weekend majowy za pasem. Plany urlopowe porobione, trasy wycieczek ustalone, pokoje w hotelach i motelach zarezerwowane. Jednak część z nas nigdzie nie będzie wyjeżdżać, preferując spędzanie weekendu majowego w mieście. Dla takich osób, Miejskie Centrum Kultury w Płońsku przygotowało program rozrywkowy na środę 1-go maja – idealnie na rozpoczęcie majówki.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 15:00. Pod tarasem MCK powstanie rodzinna strefa rozrywki. Jej główną atrakcją będą t. zw. „dmuchańce” – nadmuchiwane zamki i zjeżdżalnie dla dzieci. W godzinach od 16:00 do 18:00 do Centrum Kultury zawita Kraina Zabaw. Firma Elżbiety Sikorskiej specjalizuje się w animacji imprez dziecięcych. Uczestnicy mogą się spodziewać takich atrakcji jak malowanie twarzy, bańki mydlane oraz różnego rodzaju gry i zabawy.

O godzinie 18:00 rozpocznie się impreza taneczna w rytm muzyki dance. Poprowadzi ją DJ Caro Events, który z płońskim MCK miał okazję współpracować już wcześniej, podczas imprezy „Scena Młodych”. Zabawa potrwa do godziny 22:00. Przez cały dzień czynny będzie  ogródek piwny, skosztować będzie można także specjałów z grilla.

Komentarze obsługiwane przez CComment