ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Szpital w Płońsku z nowym zastępcą dyrektora do spraw medycznych

Źródło: SPS ZOZ Płońsk (http://www.szpitalplonsk.pl)

W płońskiej placówce medycznej pojawiło się nowe stanowisko – zastępca dyrektora do spraw medycznych. Objął je  Ryszard Kołcz, specjalista ginekologii i położnictwa. Z płońskim szpitalem jest związany od początku swojej kariery. Na nowe stanowisko wyznaczono go 6 marca tego roku.

Ryszard Kołcz pracuje w płońskim SPZ ZOZ od 28 lat. Do nowej roli został powołany przez Joannę Turkowską, pełniącą obecnie rolę dyrektora placówki.

- Wcześniej nie było potrzeby takiego powołana, bowiem poprzedni dyrektor był także lekarzem. Po jego odejściu sytuacja zmieniła się. Lek. Ryszard Kolcz zgodził się pełnić obowiązki dyrektora ds. lecznictwa. […] Jestem zadowolona, że doktor Kołcz zgodził się objąć to stanowisko, ponieważ łatwiej jest zarządzać szpitalem, kiedy ma się dobrego zastępcę – mówi dyrektor Joanna Turkowska w rozmowie z mediami lokalnymi.

Zgodnie z obecnymi ustaleniami, dr Kołcz będzie pełnił obowiązki zastępcy dyrektora do spraw medycznych,do czasu pełnienia przez Joannę Turkowską obowiązków dyrektora.

Komentarze obsługiwane przez CComment