BMW w drzewo

Przez okres świąt ciechanowska policja odnotowała pięć kolizji. Jedna z nich wydarzyła się w miejscowości Luberadz (gm.Ojrzeń). Mieszkaniec pow. świdnickiego uderzył w drzewo.

Biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne, kolizji okresie bożonarodzeniowym było niewiele. Ciechanowska policja określiła te święta jako bardzo spokojne. 

Do jednej z groźniejszych kolizji doszło 26 grudnia, o godz. 18:15.

"Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy marki BMW, który uderzył w przydrożne drzewo. Podróżowały nim trzy osoby. Wszyscy opuścili pojazd samodzielnie przed przybyciem straży pożarnej. Dwie osoby uskarżały się na dolegliwości bólowe, nie posiadali widocznych obrażeń. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym. Ponadto odłączono akumulator w uszkodzonym pojeździe" - czytamy w strażackiej kronice.

Ratownicy medyczni udzieli pomocy poszkodowanym na miejscu. Na szczęście nic poważnego im się nie stało.

Jak poinformowała nas Jolanta Bym, rzeczniczka KPP w Ciechanowie, mężczyzna kierujący BMW był trzeźwy. Przyczyną kolizji była nadmierna prędkość. Mieszkaniec pow. świdnickiego stracił kontrolę nad prowadzonym pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl