Zatrzymany w Stanach Zjednoczonych. Ukrywał się 15 lat

Tyle czasu minęło zanim polskiej policji udało się znaleźć i zatrzymać sprawcę śmiertelnego pobicia, pochodzącego z powiatu przasnyskiego, który w 2007 roku opuścił nasz kraj, by uwolnić się od skutków popełnionego przez siebie czynu.

Przasnyski powiatowy Budżet Obywatelski 2022 - głosowanie

Budżet Obywatelski to narzędzie, dzięki któremu mieszkańcy danego regionu samodzielnie decydują i pokazują czego tak naprawdę im potrzeba. Zakończył się właśnie proces weryfikacji nadesłanych projektów. Budżet Obywatelski powiatu przasnyskiego, przechodzi w kolejna fazę – głosowanie, który projekt zostanie wybrany i zrealizowany.

Historycznie i rodzinnie, czyli piknik w Chojnowie

Pokazy grup rekonstrukcyjnych od rycerstwa do żołnierzy 1920 r., zwiedzanie wystaw, koncert orkiestry, a potem potańcówka retro złożyły się na program Pikniku Historycznego – „Opowieści kawaleryjskie”, który odbył się w sobotę, 10 września w Chojnowie w gminie Czernice Borowe (powiat przasnyski).

Wystawa „Lato z fotografią”. Nagrody dla najlepszych

Prace uczestników konkursu „Lato z fotografią” można było zobaczyć podczas Pikniku Historycznego – „Opowieści kawaleryjskie” 10 września w Chojnowie (gmina Czernice Borowe). Przy okazji prezentacji wystawy wręczono nagrody autorom zwycięskich zdjęć.

II Towarzyski Turniej Rycerski

Serdecznie zapraszamy na II Towarzyski Turniej Rycerski do Stadniny Koni Krasne, który odbędzie się 17 września od godz. 15:00.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl