Wymienne wsparcie

W ramach projektu „Potencjały – nowe formy kapitału społecznego w gminie miejskiej Przasnysz” mieszkańcy ziemi przasnyskiej mogą wziąć udział w inicjatywie „Przysługa za przysługę”. Akcja wymieniania przysług polega na wzajemnym wspieraniu się i pomaganiu. Osoby, które chcą dać od siebie coś, czego mogą potrzebować inni, ogłaszają się na portalu https://przasnysz.potencjaly.pl/przysluga-za-przysluge. W ten sposób buduje się pula bezpłatnych ofert, którymi można się wymieniać.

Rockowy koniec lipca - koncert

Koncert Marka Piekarczyka w Chorzelach to duże i wyczekiwane wydarzenie. Jak pisaliśmy niedawno, w tym roku Urząd Miasta Przasnysz nie zdecydował się, kolejny raz, aby zorganizować Dni Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej. Koncert wokalisty TSA może być jedyną okazją, by wziąć udział w tak dużej i atrakcyjnej imprezie w powiecie.

Dlaczego warto spędzić wakacje w tureckim Bodrum?

Ta ekskluzywna część tureckiego wybrzeża już od lat 70-tych przyciąga podróżnych atrakcjami, tolerancją, historią i aurą wyjątkowego klimatu. W niewielkim Bodrum istnieje wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu. Jest prawdziwym rajem nie tylko dla miłośników wody, jachtów, słońca i zabytków, ale również klubów nocnych i luksusowych wczasów.

Ryszad Ćwirlej odwiedzi Przasnysz

Na spotkanie z jednym z najbardziej niezwykłych autorów powieści kryminalnych Ryszardem Ćwirlejem zaprasza w najbliższy wtorek (3 sierpnia) o godz. 17.00 Miejska Biblioteka Publiczna im Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu.

Zwycięzca odjechał hulajnogą

Piękna, ale zarazem upalna, pogoda towarzyszyła startującym podczas biegu o puchar wójta gminy Krasne. Organizatorem zawodów był Klub Sportowy Przaśnik Przasnysz.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl