Ślubowanie policjantki

W makowskiej komendzie odbyła się uroczystość ślubowania nowo przyjętej policjantki, Martyny Słowikowskiej. Podczas uroczystej zbiórki komendant Andrzej Dziadak wręczył akt ślubowania.

Dwa poważne wypadki. Poszkodowane zabrane helikopterami do szpitali

Ten weekend na drogach powiatu makowskiego zdecydowanie nie należał do najbezpieczniejszych. Doszło do dwóch wypadków. W obu przypadkach auta uderzyły czołowo w drzewa. Poszkodowanych zostało pięć osób, w tym dwie nastolatki.

Anioły przybędą do Makowa

Miejski Dom Kultury, Urząd Miejski oraz parafia Św. Józefa z Makowa Mazowieckiego, jako organizatorzy zapraszają osoby uzdolnione wokalnie do wzięcia udziału w VI Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Makowskie Anioły”, który odbędzie się 20 i 21 stycznia – przesłuchania oraz 2 lutego – koncert finałowy.

Maków przygotowuje się do 30. Finału WOŚP

Trwają przygotowania do jubileuszowego grania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak mówi nam koordynatorka finału w Makowie Mazowieckim, Katarzyna Wojnarowska, towarzyszy im niepewność.

Drogi w Nowym Szelkowie

Urząd Gminy w Szelkowie rozstrzygnął w grudniu przetarg na „Przebudowę dróg gminnych w miejscowości Nowy Szelków”. Inwestycja będzie kosztować ponad milion złotych.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl