Karniewo -społeczność wielkich serc

O planach inwestycyjnych samorządu, ale także niezwykłej mobilizacji społecznej w obliczu wojny w Ukrainie i kryzysu uchodźczego rozmawiamy z wójtem  gminy Karniewo Michałem Jasińskim.

Poważny wypadek na DK61.Utrudnienia w ruchu

Jak informuje makowska policja, w Łasi (na drodze krajowej nr 61) doszło do groźnego wypadku drogowego. Dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Droga była zablokowana i wciąż mogą występować utrudnienia na tym odcinku.

Alejki, fontanna i molo w Makowie! Miasto zrewitalizuje otoczenie zalewu

Urząd Miejski w Makowie Mazowieckim planuje kolejną dużą inwestycję. Teren nad zalewem miejskim, w Parku Sapera i nad brzegiem Orzyca zostanie zagospodarowany. Dzięki przedsięwzięciu zwiększą się możliwości rekreacyjne dla mieszkańców Makowa.

Niefortunny upadek motorowerzysty...

33-letni mieszkaniec gm. Czerwonka przewrócił się podczas jazdy skuterem. Leżał "nieprzytomny" na jezdni, dlatego świadek wezwał na miejsce służby ratunkowe.

Seniorka za kierownicą doprowadziła do wypadku. Jechała do stolicy

W Nowym Krasnosielcu doszło do wypadku drogowego. Wstępne ustalenia policji wskazują, że 83-letnia kierująca nie zastosowała się do znaku STOP, przejechała skrzyżowanie i uderzyła w płot.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl