Piotr Mróz zwycięzcą „Tańca z gwiazdami”

Piotr Mróz razem z Hanną Żudziewicz wygrał "Taniec z gwiazdami". Po zaciętym pojedynku ze swoją rywalką Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz odebrał Kryształową Kulę. Reprezentant Różana wytańczył główną nagrodę - 100 tys. zł, a 50 tys. zł otrzyma jego taneczna partnerka.

Wszystko przez dziadka...pasje Aliny Melnickiej

W Miejskim Domu Kultury w Makowie Maz.Trwa wystawa malarska Alina Melnickiej zatytułowana „Wszystko przez dziadka”. Wystawa wpisuje się w cykl prowadzony przez MDK „Świat jest piękny poza szufladą”, polegający na prezentacji i odkrywaniu, a także promowaniu osób artystycznie uzdolnionych, które pochodzą z tego regionu.

DEN. Dyrektorzy i nauczycielki z nagrodami starosty

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się 14 października kameralna uroczystość w Starostwie Powiatowym w Makowie Maz. Podczas niej nagrody starosty otrzymało dwoje dyrektorów i dwie nauczycielki.

Tragedia w Romanowie. Zginęło czworo nastolatków

Do poważnego wypadku doszło w powiecie Makowskim. W miejscowości Romanowo, w nocy z 15 na 16 października zginęły 4 młode osoby.

Jesienny bieg w Czerwonce

Siedem róż po raz siódmy

Na starcie corocznego biegu w Czerwonce, w niedzielę 10 października, spotkali się miłośnicy lekkiej atletyki – młodzi i starsi z kilku powiatów północnego Mazowsza.10-kilometrowa atestowana trasa wiodła drogami gminnymi i powiatową po terenach gminy. Start i meta zlokalizowane zostały przy budynku biblioteki. Nazwa biegu nawiązuje do herbu gminy, w której znajduje się wizerunek siedmiu róż.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl