Zmiana ogrzewania w szkole w Różanie

Kotły olejowe, znajdujące się w Szkole Podstawowej w Różanie, są już wysłużone, dlatego miasto zdecydowało się na przebudowę kotłowni.

Potrącona kobieta nie chciała wezwania służb, a mimo to kłopoty nie ominęły 28-letniego kierowcy...

Policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Przasnyskiej w Makowie Mazowieckim. Według relacji kierowcy, potrącona kobieta odmówiła wezwania karetki pogotowia. Okazało się, że miała złamaną miednicę.

Najlepsi hodowcy bydła wyróżnieni

Przemysław Kaczorek z Przytuł, Bogusław Krępski z Rogowa i Andrzej Szczepański z miejscowości Pomaski Wielkie to najlepsi hodowcy bydła i producenci mleka w powiecie makowskim.

Gmina Karniewo przygotowuje się do remontu siedziby

Karniewo ogłosiło w marcu przetargi na modernizację budynku Urzędu Gminy w Karniewie, w którym swą siedzibę mają także inne instytucje: Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna, a także na przebudowę uliczek w miejscowości.

Nie wycinajcie Grzanki!

W czwartek (23 marca br.) mieszkańcy Makowa Mazowieckiego spotkali się przy lesie "Grzanka" z przedstawicielami Nadleśnictwa Pułtusk. Leśnicy tłumaczyli zebranym na czym polega gospodarka leśna, mieszkańcy natomiast twardo bronili swojego stanowiska, aby lasu nie wycinać.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl