Powrót Mławianki i one man show Odillona

Środowe spotkanie w Mławie w ramach 3. kolejki III ligi miało swoją odpowiednią dramaturgię. Zwroty następowały jak w najlepszym filmie kina akcji. Gospodarze przegrywali do przerwy 0:2, by ostatecznie zwyciężyć 4:3. Autorem wszystkich goli dla Mławianki był Angolczyk Joao Odillon.

Wisła Płock z 5 wygraną z rzędu?

Przed rozpoczęciem tego sezonu analitycy zakładów bukmacherskich nie spodziewali się tak znakomitej formy w wykonaniu piłkarzy Wisły Płock. Nafciarze na starcie tej kampanii rozegrali 4 spotkania i we wszystkich z nich zanotowali zwycięstwo z przewagą co najmniej 2 bramek. Czy dobrą formę uda się podtrzymać również w meczu najbliższej kolejki?

"Swim and run" na ciechanowskim Krubinie

340 m pływania i nieco ponad 4 km biegu mieli do pokonania uczestnicy I edycji zawodów "swim and run", które w sobotę, 23 lipca odbyły się na ciechanowskim kąpielisku Krubin. Organizatorem imprezy, która na stałe wpisać ma się do kalendarza imprez duathlonowych na Mazowszu było Stowarzyszenie Sportowe Runners Team.

Bieg z historią w tle

Jedno z najważniejszych wydarzeń  w Płocku w 2022 roku – to 102 rocznica obrony  miasta przed bolszewikami.Na pamiątkę tych wydarzeń  Klub Płock Biega No Age Limit organizuje bieg ulicami miasta – tegoroczny zaplanowany jest na 20 sierpnia 2022 roku. Dystans - 10 km.

MKS Ciechanów sparował z trzecioligową Mławianką

W środowym meczu sparingowym w Ciechanowie gospodarze nie sprostali trzecioligowej Mławiance Mława przegrywając 0:3. Wszystkie bramki dla gości padły w drugiej części meczu. Do bramki MKS-u trafiali kolejno: Jakub Skudynowski, Joao Odillon oraz Mateusz Stryjewski.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl