ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

28 kwietnia w Opinogórze Górnej odbędzie się Mały Wyścig Pokoju pamięci wybitnego polskiego kolarza Ryszarda Szurkowskiego. Zawody składać się będą z dwóch etapów: do południa - jazda indywidualna na czas na trasie: Opinogóra–Pomorze-Opinogóra; po południu zaplanowano wyścig ze startu wspólnego.
Zawody przeznaczone są dla młodych adeptów kolarstwa - dziewczynek i chłopców w kat. żak (11–12 lat) i kat. młodzik (13-14 lat) oraz juniorki młodsze 15-16 lat. 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

W zaległym meczu 19. kolejki ligi centralnej piłkarze ręczni Juranda Ciechanów pokonali u siebie Stal Gorzów. Wygrana tym cenniejsza, bo gospodarze przystępowali do starcia z wyżej notowanym rywalem w okrojonym składzie - na parkiecie zabrakło m.in. Krystiana Marchewki (powołany do młodzieżowej kadry Polski) czy Damiana Rutkowskiego (kontuzja).

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

W typowym meczu walki Jurand Ciechanów pokonał we własnej hali faworyzowany zespół AZS AWF Białą Podlaską. Nie było to porywające widowisko, oba zespoły bez pardonu walczyły o zwycięstwo. Szereg fauli i przewinień przekładał się na wykluczenia - sędziowie podyktowali aż 18 kar, dwukrotnie sięgali po czerwone kartki.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Goście po pięciu minutach prowadzili 4:1. Początek w wykonaniu naszego zespołu wyglądał dość niemrawo – zarówno w ataku, jaki i obronie. Przełamanie przyszło po kwadransie gry. Po bramkach Patryka Dębca i Piotra Budzicha miejscowi, ku uciesze kibiców, wyszli na prowadzenie 6:5. Niestety, jak się później okazało był to jedyny moment spotkania, w którym gospodarze mogli cieszysz się bramkową przewagą. Końcówkę pierwszej połowy lepiej wykorzystali zawodnicy Anilany, prowadząc 13:11. 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)