Wiśniewo. Traktor zahaczył kobietę

Szokujące zdarzenie na terenie gminy Wiśniewo. 31- letnią kobietę ciągnął traktor zetor. Kierowca ciągnika w chwili zatrzymania był pijany.

BMW na ogrodzeniu, skoda w rowie

W ostatni  weekend na drogach w powiecie mławskim zanotowano  trzy bulwersujące zdarzenia spowodowane przez nietrzeźwych kierowców samochodów. Dwaj z nich  to młodzi obywatele Ukrainy. 

Koncert Jana Ptaszyna Wróblewskiego

Victor Young Jazz Festival. Koncerty, dyskusje, wystawa

Czwarta edycja Victor Young Jazz Festivalu była chyba najbogatszą z dotychczasowych pod względem koncertów, dyskusji, konferencji. Sala koncertowa w szkole muzycznej w piątek i sobotę rozbrzmiewała najlepszymi „kawałkami” jazzu w wykonaniu świetnych muzyków z Janem Ptaszynem Wróblewskim na czele.   

Bieg nie tylko po zdrowie

Ponad 200 uczniów z 14 szkół podstawowych i średnich w powiecie mławskim uczestniczyło w XXI Biegu Solidarności, który odbył się  w ostatnią sobotę na ulicach wokół parku miejskiego. Kibicowali im rodzice i nauczyciele.

KRUS wspiera OSP . Torba, która ratuje życie

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ufundowała dla Ochotniczej Straży Pożarnej  w Unierzyżu  zestaw do ratownictwa przedlekarskiego – popularną torbę.  To przykład  szerszej akcji prewencyjnej prowadzonej przez KRUS.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl