Wieczfnia K.Grupa przestępcza zatrzymana

Policjanci z posterunku w Wieczfni Kościelnej zatrzymali  trzech mężczyzn, którzy są podejrzani o dokonanie serii włamań z kradzieżą na terenie tamtejszej gminy.

Konstytucja na wystawie

Na ogrodzeniu parku miejskiego  Mławie  można oglądać wystawę plenerową „Vivat Konstytucja! W rocznicę Konstytucji 3 Maja”, opracowaną przez Archiwa Państwowe.

Warcaby. Zwycięstwo było blisko

Pochodząca z Windyk koło Mławy 29-letnia Natalia Sadowska po raz trzeci nie zdobyła tytułu mistrzyni świata w   warcabach stupolowych. W wyrównanej, zaciętej walce przegrała z Rosjanką Tamarą Tansykkużyną.

„Policjanci” nie próżnują

To już kolejne, w ostatnim czasie, oszustwo „na policjanta”. Tym razem ofiarą padł mieszkaniec powiatu mławskiego. Oszuści zadzwonili do 23-letniego mężczyzny. Podawali się za policjanta CBŚP oraz pracownika z banku. Młody mężczyzna stracił pieniądze z konta. Prawdziwych policjantów powiadomił dopiero następnego dnia.

Trzeciego Maja w Mławie

W Święto Konstytucji Trzeciego Maja,  w 230. rocznicę jej uchwalenia, delegacje władz miejskich, powiatowych i dekanalnych, instytucji,  służb mundurowych, stowarzyszeń społecznych, partii politycznych złożyły kwiaty przed  pamiątkowym głazem przy Dębie Niepodległości w parku miejskim.  W ceremonii uczestniczyli również poseł Anna Cicholska i senator Jan Maria Jackowski.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl

Zapisz się do naszego newslettera