ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Kolejni seniorzy padają ofiarą oszustów, mimo wielu ostrzeżeń. Tym razem wszystkie oszczędności straciła 76-letnia mieszkanka Mławy. Do kobiety zadzwonił przestępca, podający się za policjanta. Powiedział, że jej bratanek spowodował wypadek, przekonał seniorkę, by przekazała wszystkie swoje oszczędności, aby uratować bratanka przed poważnymi konsekwencjami.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Na najbliższej sesji Rady Miasta w Mlawie, która odbędzie się we wtorek 28 listopada, wróci sprawa budowy krematorium w mieście. Jak się okazuje, inwestor i burmistrz zawarli wstępne porozumienie w tej sprawie polegające na zamianie ośmiu działek inwestora znajdujących się bezpośrednio przy cmentarzu komunalnym na jedną leżącą za miejscem pochówku, przy starej drodze krajowej nr 7, będącej obecnie trasą wojewódzką.  

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Podczas wspólnych działań policjantów z mławskiego wydziału ruchu drogowego oraz funkcjonariuszy służby celno – skarbowej, zatrzymano do kontroli kierującego samochodem ciężarowym z naczepą. Jak się okazało, kierowca scanii, by uniknąć kłopotów przy załadunku towaru, użył tablicy rejestracyjnej z innej naczepy. Kłopotów nie udało mu się uniknąć - takie działanie to przestępstwo.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)