Z auta zniknął portfel. Karta przydała się złodziejowi

Pozostawianie w samochodzie wartościowych przedmiotów, portfela czy dokumentów  to duża nieostrożność.  Przekonał się o tym mieszkaniec Mławy, który wieczorem nie zamknął auta, a wewnątrz pozostawił portfel z dokumentami i kartą bankomatową oraz kodem PIN.

„Piecowa” sesja Rady Miasta

Zaledwie tydzień po ostatniej sesji, radni miejscy wczoraj ponownie obradowali, tym razem zdalnie i nieco ponad pół godziny. Tak pilne zwołanie obrad było niezbędne z powodu…awarii gazowego pieca centralnego ogrzewania w miejskim ratuszu.

Dwa niesprawne auta i jeden kierowca

Patrol ruchu drogowego zatrzymał w piątek do kontroli kierującego audi. 25 -latek już wcześniej stracił prawo jazdy. Brak uprawnień nie przeszkodził mu w kierowaniu pojazdem – jak się okazało niesprawnym technicznie. Niespełna godzinę później, ten sam patrol zatrzymał mężczyznę po raz kolejny, tym razem kierował seatem.

Wypił pół litra i wsiadł za kierownicę

We wtorek, późnym wieczorem patrol prewencji zatrzymał pijanego kierującego nissanem. Młody mieszkaniec Mławy miał w organizmie ponad 1,4 promila alkoholu.

Witold Gębicki patronem sali koncertowej

Był wieloletnim dyrektorem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Mławie. Przyczynił się do jej powstania, a potem do rozbudowy. Zmarł w 2005 roku, ale mławianie go pamiętają. 

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl