ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Wydawnictwo

„Tygodnik Ciechanowski" jest najstarszym, największym i najczęściej czytanym pismem lokalnym na północnym Mazowszu. 

Nic, co ważne i ciekawe, co dotyczy mieszkańców regionu nie umknie naszej uwadze, znajdzie miejsce w wydaniu papierowym tygodnika, e-wydaniu (w każdy wtorek!), albo w codziennym serwisie internetowym na naszym portalu regionalnym Ciech-press - Tygodnik Ciechanowski.

Towarzyszymy naszym czytelnikom w radosnych i ciekawych zdarzeniach, ale także informujemy o tych trudnych, dziwnych, niecodziennych. Z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do tematów społecznych, politycznych, samorządowych, kulturalnych oraz sportowych. Na łamach nie brakuje materiałów o historii regionu.
Wspomagamy ciekawe i pożyteczne przedsięwzięcia, akcje społeczne oraz charytatywne, prowadzimy ważne cykle informacyjne, w miarę swoich możliwości pomagamy osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. 

Co roku organizujemy konkurs na Mazowiecką Książkę Roku "Liber Mazovia", promując najciekawsze książki o regionie. Osoby najbardziej aktywne w swoich środowiskach i „pozytywnie zakręcone" nagradzane są przez redakcję wyróżnieniem - „Wykrzyknik TC".

Największym atutem zespołu, oprócz rzetelności dziennikarskiej, jest pasja, z jaką podchodzi on do swojej pracy.

Zapraszamy do czytania, komentowania, informowania.