ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Tak, oczywiście! Nazwy takie jak Prambanan, Park Komodo czy Jaskinia Węży są doskonale znane wszystkim turystom, którzy kiedykolwiek mieli okazję odwiedzić Indonezję. Jednak obiekty te są dostępne w zasadzie tylko za dnia, a gorące indonezyjskie noce chcą się rządzić własnymi prawami! Po raz kolejny wybieramy się do tej "krainy tysięcy wysp", ale tym razem słońce już zaszło, a my rzucamy siew sam środek nocnego życia. Spokojnie, nie przyda nam się latarka, będziemy się poruszać po jak najbardziej cywilizowanych rejonach poszczególnych wysp.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Kostaryka jest wyspą, która może pochwalić się długą linią brzegową. Nie brakuje chętnych osób, które chcą zatrzymać się na tutejszych plażach oferujących możliwość leniuchowania oraz aktywnego spędzenia czasu. Skoro już mowa o linii brzegowej, to warto także napomknąć o owocach morza, które stanowią podstawę dla wielu tutejszych dań. Z czego słynie kuchnia Kostaryki?

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Lazurowe Wybrzeże to bez wątpienia jedna z najatrakcyjniejszych destynacji turystycznych w Europie,  a na pewno we Francji. malowniczo położona kraina, pełna plaż i lazurowej (zgodnie z nazwą) wodą, kusi co roku rzesze turystów spragnionych letniego wypoczynku. Warto przed wyjazdem nieco zgłębić temat i dowiedzieć się jak przygotować się do takiej wakacyjnej wyprawy i czego się spodziewać na miejscu. Oto nasz zwięzły i miejmy nadzieję merytoryczny przewodnik.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Kiedy już zapadła decyzja o odwiedzeniu hiszpańskiego Wybrzeża Słońca, turysta staje przed kilkoma dylematami natury organizacyjnej i logistycznej - podobnie zresztą, jak w przypadku innych wypraw poza granice kraju. Słoneczne plaże Hiszpanii czekają, zabytki sztuki mauretańskiej już się nie mogą doczekać odwiedzin, ale musimy przecież dostać się najpierw na miejsce, prawda? W tym tekście podpowiadamy jak zorganizować sobie wakacje na Costa del Sol. Nie zabraknie tutaj informacji o tym co spakować do walizki, jak ustawić sobie przelot samolotem oraz gdzie zatrzymać się na miejscu. No i oczywiście pogoda, owa istotna zmienna, według której warto ustawić sobie plan podróży. 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona 1 z 2