Srebrny Skarga w Pałacu Kryształowym

Uczniowie pięciu klas Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku spotkali się w piątek, 27 stycznia w Domu Weselnym „Pałac Kryształowy” w Skłudach (gm. Obryte), by przeżyć swój bal na symboliczne 100 dni przed maturą. Niepowtarzalny wieczór rozpoczął się polonezem, a skończył zabawą do rana.

Dwa strażackie sztaby w powiecie. OSP Świercze - po raz 10., OSP Grabówiec - po raz 1.

Do Ochotniczej Straży Pożarnej w Świerczach, która w ostatnich dwóch latach była jedynym zarejestrowanym sztabem WOŚP w powiecie pułtuskim, dołączyła Ochotnicza Straż Pożarna w Grabówcu. Każda z nich zorganizuje Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 29 stycznia, ale już teraz uruchomiła skarbonkę i prowadzi zbiórkę.

Nieodpłatna pomoc prawna w trzech punktach

Mieszkańcy powiatu pułtuskiego mogą w bieżącym roku skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz mediacji. Punty pomocy prawnej działają w budynku dawnej bursy w Pułtusku oraz w Pokrzywnicy i Świerczach.

ZSCKR im. J. Dziubińskiej w Golądkowie. Wyjątkowy bal, wyjątkowy moment życia

Na 102 dni przed maturą, w sobotę, 21 stycznia, odbył się bal uczniów trzech klas IV Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie. W wyjątkowy wieczór młodzieży podczas studniówki w Sali Weselnej „Belle Epoque” w Winnicy towarzyszyli: dyrekcja szkoły, nauczyciele, rodzice i goście.

Wróciły studniówki w powiecie

Dla jednych po rocznej, dla większości po dwuletniej przerwie, do kalendarzy wydarzeń uczniów ostatnich klas szkół ponadpodstawowych w powiecie pułtuskim wróciły studniówki.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl