Wakacje w tajemniczym miejscu

Kiedy żar leje się z nieba, wakacyjne warsztaty w tym miejscu są idealnym rozwiązaniem. Panująca tu temperatura jest kojąca, a i ciekawych zajęć nie brak.

Dlaczego warto spędzić wakacje w tureckim Bodrum?

Ta ekskluzywna część tureckiego wybrzeża już od lat 70-tych przyciąga podróżnych atrakcjami, tolerancją, historią i aurą wyjątkowego klimatu. W niewielkim Bodrum istnieje wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu. Jest prawdziwym rajem nie tylko dla miłośników wody, jachtów, słońca i zabytków, ale również klubów nocnych i luksusowych wczasów.

Święto Policji. Komendant i inni awansowani

W ścisłym reżimie sanitarnym odbyło się w piątek, 23 lipca tegoroczne Święto Policji w Pułtusku. Było okazją do złożenia życzeń, wyrażenia uznania wobec codziennej służby na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Przybywa bezpiecznych dróg i ścieżek rowerowych

Cieszą się dużą popularnością wśród miłośników jazdy na rolkach, rowerach, spacerowiczów, uprawiających nordic walking. Nowe ścieżki rowerowe w Pułtusku oraz zmodernizowane drogi oficjalnie oddano do użytku 14 lipca.

Pierwsze mieszkania kryzysowe

W budynku świetlicy wiejskiej w Przemiarowie (gmina Pułtusk) powstały trzy dwupokojowe lokale mieszkalne. Są przeznaczone dla osób, które znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji z powodu nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl