Ruszył remont budynku Jedynki

Zabytkowy budynek w pobliżu bazyliki kolegiackiej, obecnie siedziba Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku, przejdzie oczekiwany remont elewacji. Rozpoczął się on w drugiej połowie września.

Policja na nowego p.o. komendanta

I zastępca komendanta powiatowego policji w Ostrowi Mazowieckiej podinspektor Paweł Antośkiewicz został oddelegowany do pełnienia obowiązków służbowych w Komendzie Powiatowej Policji w Pułtusku na stanowisku komendanta.

Teraz Pułtusk. Artystyczne pasje pułtuszczan

Związani z Pułtuskiem twórcy zaprezentowali swoje prace w Galerii Miejskiego Centrum Kultury i Sztuki. W tym roku można było obejrzeć obrazy, rysunki, grafikę komputerową, ceramikę i haft krzyżykowy.

Okradli przedszkole

Dwaj mieszkańcy gminy Obryte dokonali kradzieży z włamaniem do dawnego przedszkola w Psarach. Zatrzymał ich dzielnicowy gminy Obryte.

Rozśpiewana Zatoka. Muzyka i integracja nad Narwią

Pułtuski Klub Wodniaków, po przerwie spowodowanej epidemią i związanymi z nią obostrzeniami, w sobotni wieczór, 10 września zorganizował „Rozśpiewaną Zatokę”. Ci, którzy przybyli do bazy wodniaków na przystani, posłuchali szant i innych utworów oraz pośpiewali z muzykami.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl