Plantacja (niewłóknistych!) konopi w GzowieW położonym nad Narwią Gzowie, gmina Pokrzywnica policja odnalazła plantację konopi.

Noc pełna wrażeń

W kuźni u kowala, w zamkowej zbrojowni, zwiedzając podziemia dawnego ratusza i we wzgórzu Abrahama oraz wiele ciekawych ekspozycji w Muzeum Regionalnym oraz Miejskim Centrum Kultury i Sztuki i Małym Muzeum Kina – tak można było spędzić sobotni wieczór w ramach IX Pułtuskiej Nocy Muzeów.

Matura 2022. Triumfuje (podwójnie) angielski

Absolwenci liceów i techników mają już za sobą obowiązkowe egzaminy z języka polskiego, matematyki i języka obcego na poziomie podstawowym, a niektórzy z nich także egzamin z wybranego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym. Mogą również przystąpić do egzaminów z kolejnych przedmiotów dodatkowych na poziomie rozszerzonym. Jakich wyborów dokonali? Jakie przedmioty cieszą się największą popularnością? Czy w każdej szkole jest tak samo?

Nietrzeźwy sternik na Narwi

Pułtuscy policjanci, pełniąc służbę na wodzie, zatrzymali do kontroli 57-letniego sternika, który, jak się okazało, miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Pierwsza taka stacja w Pułtusku

W Pułtusku naładujesz swojego „elektryka” i to bezpłatnie.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl