Biuro reklamy

Reklama w gazecie lub na portalu internetowym? A może i tu, i tu, aby dotrzeć do jak największego grona potencjalnych klientów? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego oferty. Więcej szczegółów przekażą Państwu telefonicznie lub mailowo pracownicy naszego biura reklamy. 


tel.: (23) 672 26 55, (23) 672 44 96
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Spółdzielnia Pracy Ciech-Press jest wydawcą 9. tytułów prasowych, które dostępne są w sklepach, kioskach i salonikach prasowych na terenie 12. powiatów. Jesteśmy absolutnym liderem wśród lokalnych tytułów prasowych w tym regionie. Ukazujemy się na Północnym Mazowszu nieprzerwanie od 1979 roku. Nasz nakład to ok. 20 tys. egzemplarzy. Posiadamy wiernych czytelników, reprezentujących wszystkie grupy wiekowe, zawodowe i społeczne. Prezentujemy aktualne, wiarygodne informacje o wszystkich ważnych wydarzeniach w regionie. Od kwietnia 2021 roku uruchomiliśmy portal ciechpress.pl, na którym to codziennie publikujemy najnowsze informacje z Północnego Mazowsza i Działdowszczyzny.