Oddają głos młodym

16 września o godz. 18.30 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Działdowie odbędzie się Koncert Galowy IV edycji Festiwalu Chóralnego „Młodzi mają głos”.

Kilka słów o tym jak dieta pudełkowa zmieniła moje życie.

Nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że zdrowie odżywianie może wnieść do życia tyle radości i wygody! Żyłam w przekonaniu, że przygotowanie zdrowych posiłków wymaga wiele czasu i jest kosztowne. Nic bardziej mylnego. Kierując się chęcią poprawy swoich nawyków żywieniowych, postanowiłam wypróbować catering dietetyczny. Początkowo byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego pomysłu. Wydawało mi się, że ciągłe jedzenie sałaty i komosy będzie nudne i niesmaczne, a ja nadal będę głodna. Szukając w Internecie odpowiedniego rozwiązania natrafiłam na catering dietetyczny z dostawą do domu od https://fitapetit.com.pl/. Ze względu na to, że z natury jestem osobą szczupłą i nie chciałam dodatkowo chudnąć, skusiłam się na dietę Standard. Dziś żałuje tylko jednego - dlaczego tak późno zdecydowałam się na catering dietetyczny?!

Dni Działdowa: Działo się wiele: muzyka, taniec i śpiew

Na terenach sportowych przy ul. Świerkowej przez kilka dni mieszkańcy Działdowa byli świadkami wielu imprez i koncertów. Wszyscy byli spragnieni dobrej muzyki, bo przez ostatnie dwa lata nic się nie działo z powodu covid - 19.

Działdowo: Remont ul. Mrongowiusza

Trwają roboty na ulicy Mrongowiusza w Działdowie. Powstają nowe chodniki po obu stronach ulicy. Nie jest to inwestycja wielka, ale były sygnały mieszkańców, że ich ulica wymaga pilnej modernizacji.

Remonty na działdowskim zamku

Skrzydło zamkowe, w którym mieści się Urząd Miasta jest otoczone rusztowaniami. To znak, że coś dzieje się wokół części tego budynku.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl