Przecieki z matury

Ogólnopolskie media informowały o przecieku dotyczącym treści egzaminu maturalnego z języka polskiego. Dziś maturzyści przystąpili do egzaminu z matematyki. 

Ugoda to nie zgoda

Były wiceburmistrz Żuromina odwołany ze stanowiska przez burmistrza we wrześniu ub. roku wystosował do Sądu Pracy pozew, w którym domagał się wypłacenia należnej mu odprawy przez Urząd Gminy i Miasta w Żurominie. Do rozprawy jednak nie doszło, ponieważ byli współpracownicy zawarli ugodę.

Uciekał z miejsca kolizji, uderzył w płot

Mieszkaniec powiatu mławskiego "narozrabiał" w powiecie żuromińskim. Uciekając z miejsca kolizji uderzył w ogrodzenie posesji w sąsiedniej miejscowości, następnie się ukrył i... zadzwonił po pomoc na numer alarmowy. 

Dlaczego straszy się mieszkańców?

Sesję Rady Miejskiej w Żurominie zwołano głównie ze względu na zmiany w budżecie i przebiegała stosunkowo spokojnie, do czasu... Później można było posłuchać o studiowaniu zarządzenia i szukania „dziury w całym” oraz zarzucaniu burmistrz kłamstwa.

Skażona Wkra

W piątek żuromińska policja otrzymała zgłoszenie o zanieczyszczeniu rzeki nieznaną substancją. Prawdopodobnie do skażenia doszło w gminie Bieżuń. WIOŚ pobrał próbki do badań.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl

Zapisz się do naszego newslettera