Wzrastają koszty ciepła, będzie też duży kredyt na oczyszczalnię

Na temat wzrostu cen opału i związanych z tym podwyżek za dostarczane ciepło oraz konieczności wybudowania oczyszczalni ścieków w Żurominie rozmawiam z Wojciechem Kwiecińskim, prezesem Żuromińskich Zakładów Komunalnych.

„Jestem gotowa do wyborów stanąć jutro”

 

Podczas sesji w Żurominie przez ostatnie 8 lat już wiele się wydarzyło, ale po raz pierwszy burmistrz Anecie Goliat nie udzielono absolutorium. Pokłosiem może być referendum odwoławcze, czy jednak rada zdecyduje się na ten krok?

49-latek niedawno odpowiadał przed sądem, teraz stanie przed nim ponownie

Sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wypity alkohol nie były wystarczającym powodem dla 49-latka, aby tego dnia nie udać się na przejażdżkę motorowerem. Mieszkaniec Siemiątkowa miał niema 3 promile w wydychanym powietrzu...

Czołowe zderzenie skutera z ciągnikiem

Kierujący skuterem marki yamaha 49-latek na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z ciągnikiem rolniczym z zamontowanym turem (ładowaczem czołowym). Zaszokowany kierowca ciągnika zadzwonił po pomoc. 

Noc świętojańska na ludowo

W Zieluniu (gm. Lubowidz) odbyło się tradycyjne świętowanie Wigilii św. Jana, czyli tzw. noc świętojańska (niegdyś Noc Kupały). Rzeką spłynęły tradycyjne wianki, a później na uczestników wydarzenia czekała moc atrakcji, był nawet pokaz mody!

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl