Droga Poniatowo-Chromakowo zostanie rozbudowana

Starostowie wraz ze skarbnik popisali umowy na dwa dofinansowania dla powiatu żuromińskiego. Pierwsze dotyczy szpitala, a drugie drogi, na której remont z niecierpliwością wyczekują mieszkańcy.

Dla burmistrz najmniej, dla radnych niekoniecznie

Niedawno pisaliśmy o najniższym wynagrodzeniu włodarza w naszym subregionie, czyli o burmistrz Żuromina Anecie Goliat. Wówczas radni motywowali taki zabieg ubogim budżetem gminy, a teraz sami sobie podnieśli diety i to prawie maksymalnie.

Rada chce usunąć "niewygodnego" kolegę?

Szokujące wieści z Lubowidza. Rada Miejska, na wniosek przewodniczącego Michała Zielińskiego, zebrała się dziś na sesji nadzwyczajnej, której jedynym celem było wygaszenie mandatu radnego Tomasza Mazurkiewicza. Na miejscu interweniowała policja.

Spłonął warsztat w Pątkach

W niedzielę (16 stycznia br.) doszło do poważnego pożaru w m. Pątki (gm. Lubowidz). Doszczętnie spłonął warsztat stolarski. Strażacy udzielili pomocy synowi właścicielki, który, próbując walczyć z ogniem, zatruł się oparami.

Wysokie wynagrodzenia dla radnych

Radni Gminy Kuczbork, podobnie jak wcześniej ich koledzy i koleżanki z innych samorządów, postanowili podnieść sobie diety. Sołtysi także dostali podwyżkę.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl