Dzierzążnia: II charytatywny Motopiknik

W najbliższą sobotę, 21 maja w godz. 12.30 - 20.00 w Dzierzążni zorganizowany zostanie piknik charytatywny, którego głównym organizatorem jest płońska grupa zmotoryzowana StylePlonsk. Na fanów motoryzacji czeka mnóstwo atrakcji. Nie zabraknie ich także dla dzieci. 

Aresztowany za pranie brudnych pieniędzy

Policjanci wydziału kryminalnego płońskiej komendy zatrzymali poszukiwanego listem gończym 38-latka, który ukrywał się przed organami ścigania. Mieszkaniec gm. Płońsk został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy za tzw. "pranie brudnych pieniędzy". Mężczyzna ma do odbycia również zastępczą karę pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Pijany, bez uprawnień

Policjanci z płońskiej drogówki na krajowej 10-ce w Gumowie zatrzymali do kontroli dostawczego mercedesa. Autem kierował 26-letni mieszkaniec gm. Raciąż. W związku z tym, że funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny alkohol, poddali go badaniu na trzeźwość.

Sukcesy uczniów ZS nr 1

11 maja na stadionie w Płońsku odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Płońskiego Szkół Ponadpodstawowych w Lekkiej Atletyce. Bardzo dobrze spisali się uczniowie ZS nr 1.

Ranny nastolatek

15 maja wieczorem strażacy otrzymali o zgłoszenia do Karnkowa, w gm. Czerwińsk, gdzie ranny został nastolatek.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl