ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

- Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące w zakładzie karnym spędzi 27-latek, u którego w mieszkaniu płońscy kryminalni znaleźli narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę i 4-CMC o łącznej wadze ponad 300 gramów. Mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia – czytamy w oficjalnym komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Dzisiaj, w piątek 19 kwietnia, ruszyła kolejna odsłona ogólnopolskiej akcji „Prędkość”. W jej ramach oddziały policji, w tym jednostki z grupy SPEED, będą dokonywać statycznych i dynamicznych pomiarów prędkości, skupiając się zwłaszcza na miejscach, gdzie do wypadków drogowych dochodzi najczęściej. Akcja ma charakter międzynarodowy, koordynowana jest przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego ROADPOL.

Napisz komentarz (1 Komentarz)

W tym tygodniu, do strażaków z OSP Strachowo i OSP KSRG Siedlin dotarł nowy sprzęt pożarniczy, zakupiony w ramach programu „Mazowsze dla straży pożarnych”. Gmina Płońsk pozyskała na realizację tego celu 58 tys. zł. W uroczystym przekazaniu strażakom wyposażenia wziął udział wójt gminy Płońsk, Aleksander Jarosławski.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)