Straciła ponad 2,5 tys. zł przez fałszywego pracownika banku

57-letnia mieszkanka Płońska została oszukana przez fałszywego bankowca, tracąc ponad 2,5 tys. zł.

Przebudowa dróg w czterech miejscowościach

31 maja wójt Aleksander Jarosławski podpisał umowy na przebudowę dróg gminnych w miejscowościach Kluczewo, Koziminy Stachowo, Michalinek oraz Brody.
Drogę nr 300714W w Kluczewie i 300708W w Koziminach przebuduje firma Drog-Bet Marcin Głuchowski. Całkowita wartość przedsięwzięcia to 1 193 775, 54 zł zaś wartość przyznanej dotacji to 600 000 zł. Zadania będą współfinansowane ze środków budżetu województwa.
Drogi w miejscowościach Michalinek i Brody zostaną przebudowane w ramach umowy z Gminnym Zakładem Komunalnym w Płońsku sp. z o.o.

Dzień Dziecka w Jońcu

1 czerwca na plaży w Popielżynie-Zawadach (gmina Joniec) odbyły się uroczyste obchody Powiatowego Dnia Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością, zorganizowane przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jońcu.

Dofinansowanie na modernizację oświetlenia

Płońsk uzyskał 292 073 zł dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na modernizację oświetlenia ulicznego.

Miejski Dzień Dziecka w Raciążu

3 czerwca na placu przy Miejskim Centrum Kultury w Raciążu miasto świętować będzie II Dzień Organizacji Pozarządowych połączony z Miejskim Dniem Dziecka.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl