Ciechanowianki w półfinale Miss Mazowsza i Miss Nastolatek Mazowsza

Pięć ciechanowianek bierze udział w konkursie Miss Mazowsza 2021. Razem z nimi startują: makowianka i przedstawicielki powiatów: mławskiego, płońskiego, nowodworskiego i legionowskiego. Na scenie 9 października w Markach podczas półfinału zaprezentują się też uczestniczki konkursu Miss Nastolatek Mazowsza, w tym trzy mieszkanki Ciechanowa. 

Klaudia Gołębiewska (nr 39), Weronika Goździewska (nr 40) i Edyta Makowska (nr 79) ukończyły I Liceum Ogólnokształcącego im. Zygmunta Krasińskiego, zaś Aleksandra Błaszkiewicz (nr 08) i Sylwia Kołakowska (nr 62) Liceum Ogólnokształcące nr 2 im. Adama Mickiewicza w Ciechanowie.

- Z natury jestem artystką, kocham śpiewać i tańczyć oraz żartować. Tańczyłam 7 lat w zespole „Funny”. Później pokochałam zumbę i klimat latino. Jestem sportowym freakiem i praktycznie codziennie można mnie spotkać na siłowni (śmiech). Kocham zwierzęta i podróże – przedstawia się Klaudia (l. 20). Dodaje: – Lubię dokumentować moje życie na Instagramie: kllauduska oraz poprzez cytaty zwracać uwagę na duchową stronę jestestwa.

klaudia-golebiewska_-miss

- Wolny czas lubię spędzać aktywnie, na świeżym powietrzu. Pływam, biegam, jeżdżę na rowerze – wylicza Weronika (l. 21).

weronika-gozdziewska_-miss

- Pasjonuje mnie fotografia, szczególnie przyrodnicza, i mam sukcesy w tej dziedzinie. Należę do Ciechanowskiego Klubu Fotograficznego. Od 8 lat jestem członkiem Orkiestry OSP Ciechanów, gram na saksofonie altowym, oraz jestem amatorsko fotomodelką. Udzielam się w różnych organizacjach – prezentuje się Edyta (l. 20).

edyta-makowska_-miss

- Interesuje się literaturą, głównie faktu, malarstwem i muzyką, podróżami i sportem. Jeżdżę na rolkach, ćwiczę, uprawiam trekking klasyczny – wymienia Aleksandra (l. 19).

aleksandra-blaszkiewicz_-miss

- Pracuję w Biurze Nieruchomości, ale znajduję czas na zainteresowania. Bardzo lubię dodawać innym kobietom pewności siebie poprzez wykonanie im makijażu okolicznościowego. Jestem modelką w sklepie internetowym. Nie zapominam o bliskich, bo dzięki nim jestem szczęśliwą i pozytywną osobą – opowiada o sobie Sylwia (l. 21).

sylwia-kolakowska_-miss

Miss Nastolatek Mazowsza

W tym gronie są i kandydatki z naszego regionu, w tym ciechanowianki: Joanna Głębocka (nr 161, l. 16), Jagoda Gulińska (nr 166, l.18) i Aleksandra Milewska (nr 179, l. 16). Jagoda i Ola uczą się w LO nr 2 im. A. Mickiewicza, a Asia w LO w Zespole Szkół nr 3 im. S. Staszica.

- Rodzice zarazili mnie miłością do zwierząt. Lubię czytać książki, zgłębiać wiedzę na temat pielęgnacji twarzy i nowych technik makijażu, sprawdzać trendy modowe. W trakcie pandemii zaczęłam ćwiczyć w domu i uprawiać jogę, co stało się rutyną, staram się także zdrowo odżywiać – opisuje swój styl życia Joanna.

joanna-glebocka

- Jestem w III klasie maturalnej o profilu biologiczno-chemicznym, ponieważ wiążę przyszłość z kierunkiem medycznym. W wolnej chwili uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi, interesuję się również sportem – opowiada Jagoda.

jagoda-gulinska

 - Moimi zainteresowaniami są: modeling, taniec i dobry film – mówi Aleksandra.

aleksandra-milewska_-miss

Jak głosować?

Głosowanie odbywa się na stronie konkursu na Fb: https://www.facebook. com/MissMazowieckiego i na Instagramie strony organizatora – punktowane są polubienia zdjęć kandydatek. Można też wysyłać odpłatne SMS-y: w przypadku Miss Mazowsza o treści: MMZ. numer kandydatki, w przypadku Miss Mazowsza Nastolatek o treści: MNMZ. numer kandydatki. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów do 8 października do godz. 23.

A już 9 października przekonamy się, które z pań wejdą do finału. Trzymamy kciuki!

Cały artykuł w TC nr 40 z 5.10. 

Fot. Archiwa prywatne kandydatek

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl