Nietrzeźwy kierowca o 7 rano

Nad ranem, w Ciechanowie, około godz. 7, zawyły policyjne syreny. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia, do którego doszło na ul. Armii Krajowej.

Kierujący pojazdem seat leon, 31-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego poruszał się ul. Armii Krajowej w kierunku ul. Płońskiej. Na wysokości skrzyżowania ul. Armii Krajowej z ul. Harcerską kierujący zatrzymał się przed przejściem dla pieszych aby umożliwić pieszemu przejście na drugą stronę jezdni. W tym momencie kierując pojazdem Audi A6 jadący bezpośrednio za nim uderzył w tył pojazdu seat. W wyniku uderzenia seat zatrzymał się kilkanaście metrów dalej na pasie zieleni, zaś pojazd Audi na środku drogi, dwujezdniowej tyłem do pierwotnego kierunku jazdy. Kierujący pojazdem seat został odwieziony do szpitala, celem udzielenia pomocy medycznej.

– Po wykonanym przez policjantów badaniu stanu trzeźwości kierujących okazało się, że kierowca Audi A6 znajdował się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał 1,32 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 29-letni kierujący pojazdem Audi, mieszkaniec naszego powiatu został zatrzymany do wyjaśnienia. Kierowca seata był trzeźwy – informuje podkom. Bożena Kuklak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl