Romantyczne ferie

Ferie zimowe w naszym województwie tuż-tuż. O lutego dzieci i młodzież rozpoczyna dwa tygodnie zimowego szaleństwa. Jedni wyjadą na wycieczki z rodzicami, inni zostaną w domu lub ruszą na kolonie ze znajomymi. Tymczasem Muzeum Romantyzmu w Opinogórze proponuje tygodniowe warsztaty zimowe pod hasłem „Romantycy są wśród nas…”

– W dniach od 7 do 11 lutego br. w godz. 7.45–16.15 zapraszamy na zajęcia, które są dedykowane dzieciom w wieku 5-12 lat. Codziennie będziemy poznawać innego romantyka i charakterystyczną dla niego aktywność bądź jego pasję – zapowiada Beata Woźniak, kustosz z opinogórskiego muzeum.

Dzieci poznają historie ich życia, ważne wydarzenia i osiągnięcia. W planie ferii w muzeum znajdą się różne zajęcia, dzięki którym poprzez zabawę dzieci poznają nowe fakty i ciekawostki. Będą to: warsztaty twórcze, lekcje muzealne, zajęcia muzyczne, kreatywne zabawy plastyczne.

Każdego dnia dzieci będą miały zapewnione ubezpieczenie oraz trzy posiłki. Zapisy telefoniczne: (23) 671 70 25, ilość miejsc ograniczona, koszt: 600 zł.
ferie-opinogora2

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl