ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Zmiana na fotelu zastępcy burmistrza Działdowa

Andrzej Wiśniewski (po lewej) po 9 latach odchodzi z działdowskiego urzędu (fot. FB/Grzegorz Mrowiński)

Grzegorz Mrowiński poinformował w ubiegłą sobotę (29 czerwca), że jego wieloletni zastępca Andrzej Wiśniewski został wybrany na przewodniczącego Ekologicznego Związku Gmin Działdowszczyzna. Kto teraz stanie u boku burmistrza? 

Po 22 latach przewodnictwa w EGZ Działdowszczyzna Kazimierz Kordecki przeszedł na zasłużoną emeryturę. Decyzją 12 samorządów jego miejsce zajmie Andrzej Wiśniewski, który od 9 lat zastępował burmistrza Działdowa Grzegorza Mrowińskiego. 

Odejście zastępcy zbiegło się z rozpoczęciem przez Grzegorza Mrowińskiego urlopu. W poście, w którym burmistrz poinformował o zmianie w urzędzie podziękował także Andrzejowi Wiśniewskiemu za lata współpracy na rzecz i dla dobra miasta. 

Niestety, w związku z wypoczynkiem burmistrza nie mamy okazji zapytać go osobiście o to, kogo niebawem zobaczymy w roli jego zastępcy. Postanowiliśmy zatem skontaktować się z sekretarz Żanettą Kłyszewską-Fiodorską, która poinformowała nas, że od poniedziałku (1 lipca) funkcję zastępcy pełni Izabela Sokolnicka, która dotychczas była kierowniczką referatu Zamówień Publicznych i Projektów Europejskich Urzędu Miasta w Działdowie.

Izabela Sokolnicka (fot. Karol Wrombel/dzialdowo.pl)

 

Komentarze obsługiwane przez CComment