ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Wernisaż i koncert "Literaci w Batiku" w Przasnyszu

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu, Muzeum Historyczne w Przasnyszu, Miejski Dom Kultury w Przasnyszu połączyły siły by razem zaprosić na na wernisaż "Literaci w Batiku" połączony z koncertem pt. " Osiecka / Młynarski / Kofta" w wykonaniu Agnieszki Grochowicz.

Pierwsza część tego wydarzenia odbyła się w Muzeum Historycznym. Otwarcie wystawy przyciągnęło sporą liczbę osób. Na ścianach wisiały wielkoformatowe obrazy wykonane przez artystów działających w ramach pracowni batiku Mamut, która działa w MDK. Wernisaż prowadził m.in. Tomasz Jakubowski, który jest instruktorem i nauczycielem w pracowni.

Otwarciu wystawy towarzyszyła promocja albumu "Literaci w Batiku", w którym znajdują się fotografie obrazów. Album ten ma być pamiątką, a także promocją dla Przasnysza. Docelowo będzie on rozprowadzany wśród zaprzyjaźnionych miast i powiatów oraz bibliotek i innych instytucji kultury.
Drugą część sobotnie spotkania stanowił koncert Agnieszki Grochowicz "Osiecka / Młynarski / Kofta", który odbył się w bibliotece.

Zdjęcia: Natalia Mieszkowska

Komentarze obsługiwane przez CComment