ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Kolejne zmiany na DK7

fot. GDDKiA

W poniedziałek 18 września nastąpią kolejne zmiany w organizacji ruchu na remontowanym odcinku drogi krajowej nr 7 Płońsk – Czosnów.  

Spore zmiany przewidziane są na węźle Załuski, gdzie wyłączony z ruchu zostanie wiadukt nad drogą DK7 (ul. Zdunowska).
- Wykonane zostaną dwa skrzyżowania z sygnalizacją świetlną po obu stronach zamkniętego wiaduktu. Dojazd w kierunku centrum Załusk (Urząd Gminy, stacja paliw) przez DK7, następnie drogą serwisową do ronda (Załuski Wsch.). Dojazd w kierunku Zdunowa (Załuski Zach) - DK7, dalej łącznicą węzła Załuski lub ul. Gdańską - drogą gminną. Podczas prac przygotowawczych mogą nastąpić krótkotrwałe ograniczenia do jednego pasa ruchu dla każdego kierunku jazdy. Kierowcy będą mieli do dyspozycji po 2 pasy ruchu w obu kierunkach, szerokości po 3m, z ograniczeniem prędkości do 50km/h – głosi komunikat Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. 

Poza tym wyłączone z ruchu zostaną drogi gminne w miejscowościach Raźniewo i Dalanówek oraz droga powiatowa nr 3040W w Poczerninie, zlokalizowane po północnej stronie drogi DK7. 
- Na odcinkach ww. dróg prowadzone będą prace związane z przebudową sieci gazowej. Objazd poprowadzony będzie DK7 oraz drogami gminnymi przez m. Siedlin. Dopuszczony zostanie ruch wyłącznie pojazdów budowy. Ruch na DK7 bez ograniczeń – czytamy w komunikacie.

Wyłączona z ruchu zostanie również droga gminna nr 01234W w miejscowości Wrońska, zlokalizowana po północnej stronie drogi DK7, na czas prowadzenia prac związanych z przebudową sieci gazowej. 
- Objazd poprowadzony będzie DK7 oraz drogami gminnymi przez m. Szczytno. Dopuszczony zostanie ruch wyłącznie pojazdów budowy. Ruch na DK7 bez ograniczeń – informuje GDDKiA.

Komentarze obsługiwane przez CComment