ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Ogromny sukces Natalii Konofalskiej

fot. archiwum TC

Natalia Konofalska z Płońska zdobyła w ostatnią niedzielę, 17 lipca, tytuł III wicemiss w konkursie Miss Polski, zorganizowanym w Nowym Sączu. To ogromny sukces naszej kandydatki w tym konkursie, relacjonowanym na żywo w telewizji Polsat. Weronika Kujawa, nasza druga kandydatka w tym konkursie, także nie wraca do domu z niczym. 

Natalia Konofalska znalazła się w finale jako I wicemiss Mazowsza, konkursu zorganizowanego 5 czerwca w Ciechanowie. Eliminacje odbyły się w podwarszawskich Markach. W gronie finalistek znalazła się także pochodząca z Raciąża Weronika Kujawa - Miss Ziemi Żyrardowskiej 2021, ale jedynie Natalia dotarła do grona 5 finalistek Miss Polski 2022.
Natalia Konofalska ma 23 lata. Pochodzi z Płońska, gdzie uczęszczała do I LO im. H. Sienkiewicza. Obecnie jest studentką czwartego roku Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Na co dzień pracuje jako reprezentant handlowy, a w wolnym czasie spełnia się w roli modelki.

Weronika Kujawa z Raciąża zdobyła tytuł Miss Jubiler Szubert, wraz z nagrodą ufundowaną przez jednego ze sponsorów. Poza tym Natalia Konofalska zdobyła tytuł Miss Foto. 
Gratulujemy obu paniom i życzymy dalszych sukcesów

Komentarze obsługiwane przez CComment